Zaszczepieni umierają na covid. Szokujące dane w piśmie Ministerstwa Zdrowia

Polacy są nieustannie bombardowani propagandowym przekazem o skuteczności szczepionek na Covid-19. – Wszystkie autoryzowane w UE szczepionki, w tym AstraZeneca, miały w badaniach klinicznych stuprocentową skuteczność ochrony przed ciężkim przebiegiem choroby, hospitalizacją i zgonem – oświadczył dr hab. n.m. Piotr Rzymski z Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu w wywiadzie dla Medonet opublikowanym 20 marca 2021 roku.

Wmawia się też Polakom, że szczepionki chronią nie tylko przed zachorowaniem, ale nawet przed zakażeniem i dlatego należy wprowadzić segregacje sanitarną dyskryminującą niezaszczepionych. Każdy, kto ma odwagę stwierdzić, że są to propagandowe bzdury, jest natychmiast stygmatyzowany jako foliarz, antyszczepionkowiec, a nawet ruska onuca.

Nie trzeba było długo czekać, żeby propagandowe kłamstwa na temat skuteczności szczepionek zostały zdemaskowane. I to przez kogo? Przez Ministerstwo Zdrowia! Z pisma tej instytucji, informującego o sytuacji na 11 maja 2021 roku wynika, że zmarło 3 500 osób, u których stwierdzono zakażenie wirusem SARS-CoV-2 po przyjęciu szczepionki. Z tego 3 tys. zmarło po przyjęciu pierwszej dawki, a 500 – po przyjęciu drugiej dawki. Ministerstwo Zdrowia informuje, ze stanowi to odpowiednio: 4% i 5% osób, u których stwierdzono zakażenie po przyjęciu pierwszej i drugiej dawki.

Podano również liczbę zakażonych po szczepieniu i jest to 74,5 tys. po przyjęciu pierwszej dawki i 9,7 tys. po przyjęciu drugiej dawki. Ministerstwo Zdrowia podało, że stanowi to odpowiednio: 1% i 0,28% zaszczepionych. Czyli według danych podanych przez ministerstwo w tym piśmie do 11 maja zaszczepiono pierwszą dawką 7 450 000 osób, a drugą – 3 464 000. Tymczasem rządowy portal SzczepimySię podaje, że do 11 maja wykonano 10 609 955 szczepień pierwszą dawką, a osób w pełni zaszczepionych było 3 839 390. Jak łatwo zauważyć, te liczby nie zgadzają się, a różnica w przypadku pierwszej dawki wynosi aż 3 159 955. Czy Ministerstwo Zdrowia nie wie, ile osób zostało zaszczepionych? A może liczby podawane przez SzczepimySię nie odpowiadają rzeczywistości?

Jedno jest pewne: wbrew zapewnieniom, że szczepionka zapewnia stuprocentową skuteczność ochrony przed ciężkim przebiegiem choroby, hospitalizacją i zgonem, osoby zaszczepione również umierają na kowid. Rządowa propaganda ma krótkie nogi, o które właśnie potknęła się po raz kolejny. Zamiast rzetelnej informacji o sytuacji epidemicznej, dostajemy kłamstwa, manipulacje i spoty reklamowe. A rząd tak dzielnie walczy z pandemią, że liczba nadmiarowych zgonów w Polsce przekroczyła już 120 tysięcy. W tym wyścigu jesteśmy liderem i nie jest to zasługa wirusa, tylko rządu, który odciął Polaków od leczenia i skazał ich na śmierć.


Źródło informacji: Twitter, Internet


Zostaw Komentarz