Brytyjski patolog ostrzega, że ​​białka kolczaste spowodują utratę płodności u wszystkich mężczyzn

Ostrzega dr. Roger Hodkinson z Western Medical Assessments.

Spike Proteins – W niedawnym wywiadzie dr. Hodkinson, że obecnie w literaturze jest „wystarczająco dużo dowodów”, by sugerować, że białka szczytowe szczepionki ulegają ekspresji zarówno w łożysku, jak i jądrach. Dla kobiet w ciąży może to oznaczać przerwanie ciąży. Dla mężczyzn może to w ogóle oznaczać koniec posiadania dzieci.

Jeśli chodzi o księcia Harry’ego i inne „celebrytki”, które zachęcają ludzi do szczepień, dr. Hodkinson, że ci ludzie „nie mają nic między uszami” i powinni być ignorowani jako nie mający pojęcia.

Dr. Hodkinson jest patologiem, który od wielu lat bada wirusologię, choroby zakaźne i medycynę opartą na dowodach. Kształcił się na University of Cambridge i University College Hospital Medical School w Londynie, zanim przeniósł się do Kanady w 1970 roku i rozpoczął edukację na University of British Columbia.

Dr. Hodkinson zyskał światową popularność jesienią ubiegłego roku, kiedy pojawił się na posiedzeniu Rady Miasta Edmonton, aby potępić proponowany plan rozszerzenia mandatu na chińską maskę wirusową. W swoim przemówieniu opisał samoloty jako „największe oszustwo, które zostało podane niczego niepodejrzewającej opinii publicznej”.

Od tego czasu dr. Hodkinson zdecydowanie potępił zastrzyki z chińskiego wirusa i wezwał do natychmiastowego powstrzymania jego rozprzestrzeniania się. Ostrzega, że ​​ludzie, którzy się zaszczepią, będą tego żałować, ponieważ wielu, jeśli nie wszyscy, straci płodność.

„Jestem poważnym zawodowym patologiem opartym na dowodach, który zrobił wszystko w patologii na poziomie krajowym i wojewódzkim, a naukę opartą na dowodach traktuję bardzo, bardzo poważnie” – wyjaśnił na spotkaniu.

„Nie jestem teoretykiem spiskowym. Nie jestem antyszczepionkowcem. Nie jestem żadną z nich. Ale kiedy widzę w literaturze pewne rzeczy, które – podkreślone – mogą mieć poważne, potencjalne długoterminowe konsekwencje, myślę, że moim obowiązkiem jest wstać, zagwizdać i powiedzieć: „Hej, zatrzymaj pociąg, widziałeś to?”. Musisz to zobaczyć. Mam nadzieję, że to źle, ale pokaż mi dane ”.

Uzasadnione badania szczepionek zajęłyby cztery lata, a nie sześć miesięcy

Dane, na których dr. Hodkinson, o którym mowa, odnosi się do ekspresji receptora ACE2 zarówno w łożysku, jak iw jądrach. Nadmiar białek kolców krążących w obu – spowodowanych przez szczepionkę – hamuje funkcje rozrodcze, jak odkryła nauka, potencjalnie prowadząc do bezpłodności i bezpłodności.

„I to krążenie przenosi białko kolce wszędzie, łącznie z łożyskiem kobiet, które są w tej chwili w ciąży, co jest jednorazowym ciosem w przypadku tej konkretnej ciąży, prawdopodobnie nie w kolejnych” – mówi dr. Hodkinsona. „Ale istnieje również możliwość uderzenia w jądra, co oczywiście nie jest jednorazowym uderzeniem, ale może być trwałe”.

„W świecie, w którym wiemy, że liczba plemników spadła o 40 procent w ciągu ostatnich 10 lub 20 lat – ogromny niewytłumaczalny spadek liczby plemników – nie potrzebujemy dodatkowych uderzeń w męską płodność”.

Mówiąc najprościej, sześciomiesięczne badania, które Big Pharma przeprowadziła w celu przetestowania tych zastrzyków, nie są wystarczająco blisko, aby ustalić, czy zastrzyki powodują niepłodność. Dr. Hodkinson mówi, że dwa do czterech lat to minimalny okres próbny, aby określić prawdziwe efekty eksperymentalnych zastrzyków.

W szczególności dawanie zastrzyków dzieciom jest zbrodnią przeciwko ludzkości, twierdzi i nazywa to „obscenicznym”. Dzieci nie tylko nie mają praktycznie żadnego ryzyka zarażenia się chińskim wirusem lub rozprzestrzeniania go, ale strzykawki najprawdopodobniej zaszkodzą im bardziej niż dorosłym.

Źródło: https://www.naturalnews.com/2021-05-27-covid-vaccine-bioweapons-attack-male-fertility-too.html

————————————————————————

Przypominamy, o naszej akcji bezpłatnych porad prawnych z zakresu problemów z COVID. Na zlecenie indywidualne klienta nasza Kancelaria przygotuje również wszelkie pisma w zakresie spraw związanych z COVID.

Jeśli potrzebujesz pomocy, napisz do nas na adres @: [email protected] lub zadzwoń 579636527, 222668618

Informujemy, iż porada prawna udzielana jest każdemu klientowi bezpłatnie.

Jeśli uważacie Państwo, iż nasza pomoc, jaką od nas otrzymujecie, zasługuje na wparcie pracowników Kancelarii, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Anonimowe wsparcie Bitcoin:
1DDWSXuAgp6FZVaoHKtHmwuesnxqHZXe27

Anonimowe wsparcie Ethereum:
0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Wsparcie paypal:
https://paypal.me/legaartis

Dane do przelewu:
Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752
Kancelaria Lega Artis
ul. Przasnyska 6a lok 336a
01-756 Warszawa
Tytuł: “darowizna na działalność”
IBAN: PL04102039030000140201226752

Jesteśmy do Waszej dyspozycji:
Pn. – czw.: 11:00 – 17:00
Piątek: 10:00 – 15:00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

Zostaw Komentarz