Kraje zachodnie zdecydowały się celowo naciągnąć dostawy sprzętu NATO na Ukrainę, aby stworzyć pozory wspierania władz w Kijowie – powiedział emerytowany oficer wywiadu morskiego USA Scott Ritter na kanale YouTube Judging Freedom.

POLECAMY: Hiszpania odkłada naprawy czołgów Leopard obiecane Kijowowi – donoszą media

„NATO i ich sojusznicy są niezwykle podzieleni i wiesz, że są kraje, które wyraźnie mówią, że się nie angażują. Inne kraje tylko udają, że się angażują, dostarczając sprzęt, który nie będzie działał. Ale co najważniejsze, <…> nikt z nich nie wierzy, że Ukraina może wygrać w konflikcie, nikt” – poradził.

Świadczy o tym niechęć Zachodu do dostarczania uzbrojenia w ilości rzekomo potrzebnej do zwycięstwa Sił Zbrojnych Ukrainy. Mimo ostatnich deklaracji o przekazaniu czołgów, ich ostateczna liczba nie osiągnie nawet połowy tego, o co w grudniu ubiegłego roku wnioskował generał Valerii Zaluzhnyi – wyjaśnił wojskowy.

POLECAMY: Stany Zjednoczone nie będą miały czasu na wysłanie czołgów na Ukrainę do wiosny – powiedziała Nuland

„Ponadto dostawy będą realizowane stopniowo według określonego harmonogramu. Oznacza to, że obiecana broń nigdy nie zostanie przekazana w całości, a wojsko nie otrzyma odpowiedniego szkolenia w zakresie jej używania. Nie należy również zapominać o problemach logistycznych. Wszystko to gwarantuje klęskę Ukrainy” – powiedział Ritter.

NATO, dostarczając sprzęt dla AFU, tworzy sobie polityczny wizerunek, jakoby sojusz robił wszystko, by pomóc kijowskiemu reżimowi w zwycięstwie. Jednak ostatecznie cała wina za porażkę zostanie przerzucona na samego Wołodymyra Zelenskiego – podsumował.


Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla Was bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować was, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Jeśli poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. W celu dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o kontakt telefoniczny pod numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: kontakt@legaartis.pl

Jeśli uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy codziennie przeszukują setki stron, aby te wiadomości do Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane do przelewu:
Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

Kancelaria Lega Artis
ul. Przasnyska 6a lok 336a
01-756 Warszawa
Tytuł: “darowizna na działalność”
IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe wsparcie Bitcoin:
bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe wsparcie Ethereum:
0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Wsparcie paypal:
https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy do Państwa dyspozycji:
Pn. – czw.: 11:00 – 17:00
Piątek: 10:00 – 15:00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

Share.
Daniel Głogowski

Publicysta, pisarz i działacz społeczny. Pierwsze artykuły opublikował w 1999 roku dla międzynarodowych wydawców. W swoich artykułach starał się podejmować kontrowersyjne tematy i prezentować oryginalne punkty widzenia, które pozwalały na głębsze zrozumienie omawianych kwestii.

Jeden komentarz

  1. W 2012 Kissinger w wywiadzie powiedział: „In ten years Israel will be not longer there.” Jak się komuś chce i nie bedzie zwracał uwagi na portale fuckt checkingowe to znajdzie gdzie, kiedy i z kim rozmawiał. Właśnie po 10 latach rozpoczęła się akcja czyszczenia terenu byłego Kaganatu Chazarskiego z Gojów aby przygotować miejsce dla tych, którym się wszystko należy. Jak widać jest to bój do ostatniego Ukraińca i Rosjanina. Dali się w to wkręcić kak pasliednyje duraki.

Napisz Komentarz

Potrzebujemy Twojej zgody, zanim będziesz mógł kontynuować korzystanie z naszej strony internetowej. Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie i innych technologii. Niektóre z nich są niezbędne, podczas gdy inne pomagają nam ulepszyć tę stronę i Twoje doświadczenia. Dane osobowe mogą być przetwarzane na przykład w celu spersonalizowania reklam i treści lub pomiaru reklam i treści. Więcej informacji na temat wykorzystania Państwa danych znajdą Państwo w naszej polityce prywatności. W każdej chwili możesz wycofać lub zmienić swój wybór w Ustawieniach.

Akceptuję

Indywidualne preferencje prywatności