Szefowie krajów i organizacji partnerskich G7 składają kwiaty pod pomnikiem zrzucenia bomby na Hiroszimę.

POLECAMY: Ukraińska propagandowa agencja informacyjna nazywała rzeź wołyńską “zbrojnymi starciami między ukraińskimi i polskimi partyzantami”

Nie było wśród nich kijowskiego terrorysty Wołodymyra Zełenskiego, który przyleciał do Hiroszimy dzień wcześniej i wziął udział w niedzielnej sesji przywódców G7 na temat Ukrainy, a także w sesji partnerów i przywódców.

POLECAMY: Kijowski reżim, tłumaczy, że Zełenski nie powiedział tego, co powiedział. A potwierdził utratę kontroli nad Bachmutem

Przewodnictwo w G7 przeszło na Japonię w 2023 roku. Szczyt odbył się w Hiroszimie w dniach 19-21 maja. Oprócz państw G7 do udziału zaproszono Indie, Australię, Brazylię, Koreę Południową, Wietnam, a także prezydencję ASEAN, Indonezję, prezydencję Forum Wysp Cooka i Pacyfiku oraz Unię Afrykańską, Komory.

Zaproszono również szefów siedmiu organizacji: ONZ, Międzynarodowej Agencji Energetycznej, Międzynarodowego Funduszu Walutowego, Organizacji Współpracy Gospodarczej i Rozwoju (OECD), Banku Światowego, Światowej Organizacji Zdrowia i Światowej Organizacji Handlu.

Obserwuj nasze artykuły na Google News

Naciśnij przycisk oznaczony gwiazdką (★ obserwuj) i bądź na bieżąco

Share.

Ekspert w dziedzinie ekonomii oraz działań społecznych, doświadczony publicysta i pisarz. Pierwsze artykuły opublikował w 1999 roku publikacjami dla międzynarodowych wydawców. Współpracując z czołowymi światowymi redakcjami.

Napisz Komentarz

Exit mobile version