Close Menu
Lega ArtisLega Artis
  • Strona główna
  • Aktualności z kraju
  • Wiadomości ze świata
  • Motoryzacja
  • O nas
  • Kontakt
  • Polityka Prywatności
  • Regulamin
Facebook X (Twitter) Instagram Telegram
Facebook X (Twitter) Instagram
Lega ArtisLega Artis
  • Aktualności z kraju
  • Wiadomości ze świata
  • Motoryzacja
  • Prawo co dnia
  • Wydarzenia dnia
Lega ArtisLega Artis
Home - Aktualności z kraju - Legionowo: Prokuratura postawiła zarzutu degeneratowi podejrzanemu o brutalny gwałt
Aktualności z kraju

Legionowo: Prokuratura postawiła zarzutu degeneratowi podejrzanemu o brutalny gwałt

Daniel Głogowski1 stycznia 2024Brak komentarzy
Facebook Twitter Telegram WhatsApp
Google News
Google News
Kajdanki i akta

33-letniemu mężczyźnie, który dopuścił się zgwałcenia kobiety z wyjątkowym okrucieństwem na jednym z osiedli w Legionowie, zostały przedstawione zarzuty. Decyzją Sądu trafił też do aresztu. Z naszych ustaleń wynika, że tajemniczym degeneratem jest Ukrainiec. Niestety prokuratura próbuje za wszelką cenę ukryć narodowość degenerata. Incydent miał miejsce w nocy z 16 na 17 grudnia w okolicach ulicy Ogrodowej.

POLECAMY: Brutalny gwałt w Legionowie. Policja zatrzymała podejrzanego „cudzoziemca”

– Zarzuty dotyczą popełnienia przestępstwa z Art. 197 paragraf 1 i 4 Kodeksu karnego, czyli gwałt ze szczególnym okrucieństwem. Prokurator wystąpił o tymczasowe aresztowanie dla mężczyzny i sąd przychylił się do wniosku Prokuratora Rejonowego w Legionowie. Zastosował areszt na 3 miesiące. Trwa postępowanie, będziemy gromadzić jeszcze materiał dowodowy – mówi rzeczniczka Prokuratury Okręgowej Warszawa-Praga Katarzyna Skrzeczkowska.

Mężczyzna nie przyznał się do zarzucanego mu czynu. Napastnikowi za dopuszczenie się gwałtu ze szczególnym okrucieństwem może grozić kara więzienia nie krótsza niż pięć lat, a maksymalna granica to nawet dożywocie.

gwałt Legionowo ukrainiec zarzuty
Google News Icon

Obserwuj nasze artykuły na Google News

Naciśnij przycisk oznaczony gwiazdką (★ obserwuj) i bądź na bieżąco

Share. Facebook Twitter Email Telegram WhatsApp
Daniel Głogowski
  • Website
  • Facebook
  • X (Twitter)
  • Instagram

Ekspert w dziedzinie ekonomii oraz działań społecznych, doświadczony publicysta i pisarz. Pierwsze artykuły opublikował w 1999 roku publikacjami dla międzynarodowych wydawców. Współpracując z czołowymi światowymi redakcjami.

Napisz Komentarz Anuluj dodawanie

Ostatnie Wpisy
Schron

Rząd przyspiesza budowę schronów. Wydano ważną informację

22 czerwca 2025
Pieniądze

Wiek emerytalny podniesiony do 70 lat?! Pierwsze doniesienia o planowanych zmianach

22 czerwca 2025
Pieniądze

Polska wśród najtańszych państw UE? Dane Eurostatu pokazują więcej niż tylko ceny

22 czerwca 2025
Reklama

Na portalu Lega Artis znajdziesz najważniejsze wiadomości z Polski i świata. Dołącz do nas i bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami, które mają znaczenie.

Facebook X (Twitter) Instagram RSS
Polecane serwisy
newsnadzis.pl newsnadzis.pl
plotkosfera.pl plotkosfera.pl
PRZYDATNE LINKI
  • Strona główna
  • O Nas
  • Kontakt
  • Nasi Autorzy
  • Mapa Strony
  • Polityka Prywatności
  • Regulamin
Copyright © Lega Artis 2025 - Zaufane wiadomości i Wiarygodne dziennikarstwo
  • Kontakt
  • O nas
  • Polityka Prywatności

Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.