Dziennikarz

Kim Jesteśmy

Lega Artis to jedna z największych Polskich grup medialnych założona przez zespół doświadczonych profesjonalistów z pasją do mediów i technologii. Posiadamy ponad 20 letnie doświadczenie, zostało nam przyznanych wiele nagród i wyróżnień za nasze działanie.

Naszym celem jest dostarczanie wysokiej jakości treści z różnych dziedzin życia, które nie tylko angażują, ale również inspirują naszych czytelników.

Jesteśmy niezależnym portalem informacyjnym od jakiejkolwiek zewnętrznej organizacji czy funduszy publicznych.

Nasza misja

Co miesiąc kilka milionów milionów użytkowników korzysta z naszych platform, czerpiąc z najświeższych informacji, ciekawostek oraz bogatej rozrywki, a także znajdując najlepsze sposoby na komunikację z światem.

Nasza redakcja stale się rozwija, łącząc ekspertów z różnych dziedzin, którzy łączą swoją wiedzę z pasją do pisania i tworzenia multimedialnych treści. Dzięki temu możemy zapewnić naszym czytelnikom kompleksowe i rzetelne informacje na najwyższym poziomie.

Co nas wyróżnia

 

Technologie
Nasza firma wprowadza innowacyjne technologie na rynek, oferując usługi, które automatycznie dostosowują się do preferencji i zainteresowań użytkowników. Ponadto, przeprowadzamy kampanie reklamowe, które skutecznie dotykają wybrane grupy odbiorców.

Media
Nasi dziennikarze regularnie tworzą dziesiątki materiałów dziennie w naszych serwisach. Zapewniają aktualne wiadomości, analizują najświeższe wydarzenia oraz prezentują interesujące informacje ze świata rozrywki.

Reklama
Nasza oferta zawiera nowatorskie produkty reklamowe, które często jako pierwsi wprowadzamy na polski rynek. Nasza unikalność opiera się między innymi na transparentnym podejściu do rozliczeń, stosowaniu nowoczesnych formatów oraz dostarczaniu kompleksowych danych analitycznych umożliwiających dokładne mierzenie efektów.

Zespół redakcyjny

Poznaj nasz zespół redakcyjny.
Jesteśmy otwarci na Wasze opinie i sugestie. Zachęcamy do kontaktu i dzielenia się Waszymi spostrzeżeniami – chcemy dostarczać treści, które Was ciekawią i inspirują.

 
Michalowski e1712754782164

Ignacy Michałowski

Redaktor Naczelny

Team

Julia Pawłowska

Dziennikarz