01-756 Warszawa ul. Przasnyska 6a lok 336a

Sposób Policji na unikniecie odpowiedzialności z art. 231 k.k. w związku z bezprawnym karaniem obywateli za nie zasłanianie ust i nosa.

🔥🔥UDOSTĘPNIJ TEN POST🔥🔥

Witamy,

Szanowani Państwo w związku dużą ilością rozmów, jaką prowadzimy z Państwem w sprawach problemów związanych z obostrzeniami wynikającymi z COVID zaobserwowaliśmy, iż Policja od kilku dni stosuje technikę oferowania coraz większej grupie osób podczas wykonywania czynności z Państwem na Komendzie mandatu w wysokości 20,00 zł mówiąc iż jego przyjęcie zakończy postępowanie o wykroczenie, jakie zostało wszczęte  z art. 116 par. 1a k.w. w stosunku do Państwa z uwagi, iż nie przyjęliście mandatu podczas interwencji z związku z nie zasłanianiem ust i nosa.

Oczywiście macie Państwo możliwość jego przyjęcia my nie możemy Państwu tego zabronić, lecz pragniemy przypomnieć, co powoduje przyjęcie mandatu:

  1. Przyznanie się do popełnienia wykroczenia jakiego de facto nie popełniliście,
  2. Brak możliwości zawiadomienia Prokuratury o podejrzeniu popełnienia przez policjanta przestępstwa z art. 231 k.k. i 256 k.k. a co za tym idzie stają się oni bezkarni za swoje nielegalne działanie na podstawie wykonywania polecenia KGB i Ministra od spraw niebezpieczeństwa,
  3. Wyrażenie aprobaty i tolerancji do bezprawia i totalitaryzmu, jaki funduje nam rząd Morawieckiego.

Zatem decyzja należy do Państwa czy mandat w kwocie 20,00 zł przyjmiecie czy też nie, lecz zważcie na to ze takim postępowaniem zniweczymy wszystko to, co osiągnęliśmy do tej pory i pozwolimy draniom wprowadzać dalszy reżim i zniewoleniem pod przykrywką COVID.

Zdajemy sobie sprawę z tego, iż jest to dla niektórych kusząca oferta no, bo, po co walczyć z nimi a może chodzić do Sądu, lecz pamiętajcie, że wasi rodzice i dziadkowie włączyli o naszą wolność a wy teraz walczycie o nią dla swoich dzieci i wnuków.

Przypominamy, o naszej akcji bezpłatnych porad prawnych z zakresu problemów z COVID.

Na zlecenie indywidualne klienta nasza Kancelaria przygotuje również wszelkie pisma w zakresie spraw związanych z COVID.

Jeśli potrzebujesz pomocy napisz do nas na adres @: kontakt@legaartis.pl lub zadzwoń 579636527 lub 22 266 86 18.

Informujemy, iż porada prawna i materiały pomocnicze zawierające interpretację prawną w zakresie rozporządzeń wysyłamy każdemu klientowi bezpłatnie. Na Państwa zlecenie, które nie wchodzi w zakres porady pro bono możemy podjąć się przygotowania indywidualnych pism takich jak: odwołania od decyzji, sprzeciwów od wyroków nakazowych, wniosków o uchylenie mandatu, zawiadomień do organów ścigania, pism do pracodawcy w związku z bezprawnym przymuszaniem do zasłaniania ust i nosa w zakładach pracy.

Jeśli uważacie Państwo, iż nasza pomoc, jaką od nas otrzymujecie zasługuje na wparcie pracowników Kancelarii możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Anonimowe wsparcie bitcoin:

1Akmc9RbB476W4JpavbQf9sAEB8C7iWcn9

Wsparcie paypal:

paypal.me/legaartis

Dane do przelewu:

nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: „darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

#COVID #KGP #PIS #MANDATY #COVID #LEGAARTIS #POLICJA #ART116kw #WYKROCZENIE

Zostaw Komentarz