01-756 Warszawa ul. Przasnyska 6a lok 336a

Szczepionka na COVID jest niebezpieczna – powikłań coraz więcej!!! Powiedź stop póki jeszcze czas.

Jeden ze szpitali wstrzymał szczepienia przeciw COVID-19. U czterech pracowników placówki wykryto niepożądane skutki przyjęcia szczepionki. To szok.

Zatem jak Pinokio i nierząd Kaczyńskiego oraz Niedziela na czele z podległymi im i amerykańskim mediom mogą wciąż do znudzenia głosić, że szczepionka jest bezpieczna i potrzebna dla ludzi jak po tym, co się dzieje w tych krajach, co ją skorumpowane rządy wprowadziły na polecenie, iż przełożonego Billa Gatesa.

Przeczytaj, dlaczego mamy takie zdanie.

– “Ze względów bezpieczeństwa tymczasowo wstrzymujemy szczepienia, co da nam czas na lepsze zrozumienie, co mogło spowodować te reakcje” – czytamy w oświadczeniu Condell Medical Center, z/s w Chicago. W oświadczeniu tym wskazano, że w czasie przerwy od szczepień okaże się, czy skutki uboczne wystąpią także u innych osób.

Czy zatem nie jest to eksperyment. Jak wynika z powyższego nikt nie wie, jakie mogą być następstwa pseudo szczepionki.

U pracowników szpitala z Libertyville, którzy przyjęli szczepionkę, wystąpiło mrowienie i podwyższone tętno. Trzech pracowników wróciło do zdrowia w domu, czwarty jest pod nadzorem lekarzy. Cała czwórka przyjęła szczepionkę firmy Pfizer.

Placówka podkreśla, że niepożądane skutki zaobserwowano jedynie u czterech pracowników szpitala spośród około trzech tysięcy, którzy zostali zaszczepieni od początku tego tygodnia. Jednocześnie szpital wskazuje, że niepożądane efekty były przewidziane, jako te, które mogą wystąpić po podaniu szczepionki. To, dlaczego przerywa szczepienie? Bo nie chce podać do końca prawdy, co się dzieje gdyż koncern Pfizer na to nie pozwala?

– “Wszystko zależy od decyzji Europejskiej Agencji Leków i producenta, jeśli będą pozytywne, to “grupa zero” ma szanse rozpocząć szczepienia jeszcze w tym roku” – podkreślił w sobotę na antenie radiowej Jedynki szef KPRM i pełnomocnik rządu ds. programu szczepień Michał Dworczyk. Ile jeszcze ta ich szopka i manipulowanie ludzi za pomocą Mediów będzie trwało. Ludzie otwórzcie oczy i nie pozwól na to, co się dzieje, bo do końca nasza wolność i prawa człowieka złoczyńcy nam odbiorom. Przestańcie wierzyć w to, co Pinokio mówi. Szczepionka ta nie posiada badań naukowych jest dopuszczana warunkowo do obrotu a czy to nic wam nie mówi. Jak lek, który byłby bezpieczny przeszedłby całą procedurę badań klinicznych byłby dopuszczany warunkowo do obrotu.

Gdzie macie wasze mózgi ile wam jeszcze potrzeba dowodów!!! Polaku najwyższy czas działać abyśmy nie stali się robotami!!!

Dworczyk mówił, że w poniedziałek Europejska Agencja Leków dokona oceny szczepionki firmy Pfizer. – “Jeżeli szczepionka zostanie dopuszczona do użytkowania na terenie UE i jeżeli deklaracje firmy zostaną spełnione, to – opierając się na deklaracjach unijnych – wszystkie kraje unijne będą mogły rozpocząć szczepienie 27 grudnia. Przy czym będą to pierwsze partie szczepionki, nie będzie to jeszcze masowe szczepienie” – wskazał.

Bez wątpienie uznać można, że zostanie ona dopuszczona do użytku.

Jak wynika z danych ze strony Pfizer obecnie mamy II etap start badań nowego leku (badania kliniczne). Gdzie, zatem jest zachowana procedura, aby szczepionka został dopuszczona zgodnie z procedurą do użytkowania. Gdzie III i IV etap badań, które potwierdzą skuteczność leku i znane będą wszystkie skutki niepożądane i przeciwskazania do jego stosowania.

Czy na tej podstawie nie należy uznać, iż jest to sabotaż.

W tym miejscu powstaje pytanie, dlaczego tak nierząd broni się przed AMANTADYNĄ, jaka jest już znana i lekarze posiadają potwierdzenie, iż jest skuteczna w walce z COVID-19.

Dlaczego nie dopuści jej warunkowo, jako lek leczący COVID.

Odpowiedź jest prosta gdyż nie posiada zgody na to od Billa Gatesa – ich szefa, który ma zaplanowane działanie, jakim jest depopulacja.

Gdzie macie wasze mózgi ile wam jeszcze potrzeba dowodów!!! Polaku najwyższy czas działać abyśmy nie stali się robotami!!!

Nie słuchaj telewizji i przestań wierzyć w prawo telewizyjne! Oglądanie telewizji szkodzi na samodzielne myślenie!

Przypominamy iż te same zasady tyczą się Wigilii jaka już wkrótce.

Przypominamy, o naszej akcji bezpłatnych porad prawnych z zakresu problemów z COVID.

Na zlecenie indywidualne klienta nasza Kancelaria przygotuje również wszelkie pisma w zakresie spraw związanych z COVID.

Jeśli potrzebujesz pomocy napisz do nas na adres @: kontakt@legaartis.pl lub zadzwoń 579636527 lub 22 266 86 18.

Informujemy, iż porada prawna i materiały pomocnicze zawierające interpretację prawną w zakresie rozporządzeń wysyłamy każdemu klientowi bezpłatnie.

Na Państwa zlecenie, które nie wchodzi w zakres porady pro bono możemy podjąć się przygotowania indywidualnych pism takich jak: odwołania od decyzji, sprzeciwów od wyroków nakazowych, wniosków o uchylenie mandatu, zawiadomień do organów ścigania, pism do pracodawcy w związku z bezprawnym przymuszaniem do zasłaniania ust i nosa w zakładach pracy.

Jeśli uważacie Państwo, iż nasza pomoc, jaką od nas otrzymujecie zasługuje na wparcie pracowników Kancelarii możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Anonimowe wsparcie bitcoin:

1Akmc9RbB476W4JpavbQf9sAEB8C7iWcn9

Wsparcie paypal:

paypal.me/legaartis

Dane do przelewu:

nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: „darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

Zostaw Komentarz