01-756 Warszawaul. Przasnyska 6a lok 336a

Rocznica pLandemii i niezgodnych z prawem działań rządu!!!

Witajcie,

Wczoraj media aż pękały w szwach od informacji o pierwszej rocznicy wykrycia na terenie RP pierwszego przypadku zakażenia.

Przychodzi w tym miejscy refleksja, że z takim groźnym wirusem jak nam wmawia (NIE)rząd a media piorą mózgi obywatelom Chiny skąd on pochodzi poradziły sobie w ok. 4 miesiąca a cała reszta świat niestety nie.

Czyż nie jest to dziwne? Pomyśli nad tym i zastanówmy. Porozmawiajmy o tym również z bliskimi i ccovidianami, jacy poprzeć psychomanipulację TV, jaka wciąż trwa bardzo w to, wierzą.

Refleksja z tego taka, że cała ta pLandemia to jedna wielka ściema tworzona na potrzeby zniewolenia ludzkości i realizacji plany depopulacji świata, o jakiej mówi Bill Gates.

Niestety Państwo, od jakiego cały świat się uzależnił, z jakiego mamy cały sprzęt AGD, RTV, ubrania, zabawki dla dzieci itp. rzeczy nie może trwać w farcie korona ściemy.

Sami tego chcieliśmy, chcąc coraz to więcej luksusu. Teraz za to płacimy wielką cenę, bo wolności nie da się wycenić.

Niestety wszystko, co nam dawano za darmo to, było tylko pozorne. Ale niestety my straciliśmy rozum a chęć posiadania, stawała się coraz większa i większa.

Dziś jak widać część populacji, jest w stanie nawet wstrzyknąć sobie broń chemiczną, bo myślą, że normalność powróci i będą mogli znów podróżować, bo przecież spędzanie wakacji nad polskim morzem to coś poniżającego,

Wielu z nas tak ma, że założenie tej samej bluzki czy sukienki, spodni czy torebki obniża moją wartość. To wszystko jest manipulacją polegającą na tym, że ma cię doprowadzić do działania takiego jak oni, chcą.

Zastanów się nad tym czy to, co piszemy nie, jest prawdą i pomyśl, że tylko my możemy przerwać tę farsę, włączając myślenie, a nie zawierzenie tym, którzy nam zgotowali ten los, realizując plan masonów w Polsce od 30 lat poprzez wyprzedaż wszystkiego, co mieliśmy i uzależniając nas od Państwa Środka.  

Pamiętaj jeszcze, jesteśmy w stanie to przerwać. Może i będzie głód, bieda, ale będziemy mieli wolność, jaka jest bezcenna.

Wszystko zależy od nas. Stosując zasadę DDM, wierząc TV, (NIE)rządowi, Pinokiowi, Niedzielskiemu i innym politykom niezależnie od ugrupowania przykładamy ciągłe do zniewolenia.

Jeśli uważasz tak samo udostępnij ten post.   

—————————————————————

Przypominamy, o naszej akcji bezpłatnych porad prawnych z zakresu problemów z COVID.

Na zlecenie indywidualne klienta nasza Kancelaria przygotuje również wszelkie pisma w zakresie spraw związanych z COVID.

Jeśli potrzebujesz pomocy, napisz do nas na adres @: [email protected] lub zadzwoń 579636527 lub 222668618

Informujemy, iż porada prawna udzielana jest każdemu klientowi bezpłatnie.

Na Państwa zlecenie, które nie wchodzi w zakres porady pro bono, możemy podjąć się przygotowania indywidualnych pism takich jak: odwołania od decyzji, sprzeciwów od wyroków nakazowych, wniosków o uchylenie mandatu, zawiadomień do organów ścigania, pism do pracodawcy w związku z bezprawnym przymuszaniem do zasłaniania ust i nosa, wykonywaniem testów czy też szczepienia, itp.

Jeśli uważacie Państwo, iż nasza pomoc, jaką od nas otrzymujecie, zasługuje na wparcie pracowników Kancelarii, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Anonimowe wsparcie bitcoin:

1Akmc9RbB476W4JpavbQf9sAEB8C7iWcn9

Wsparcie paypal:

paypal.me/legaartis

Dane do przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Jesteśmy do Waszej dyspozycji:

Pn. – czw.: 11:00 – 17:00

Piątek: 10:00 – 15:00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

#covid #maseczki #zasłanianieustinosa #rozporządzenie #legaartis #art116 #obowiązekzasłanianiaustinosa #pandemia #stopcovid #uczeń #szkoła #nauczyciel #nauka #lekcje #naukazdalna #mandat #kara

Zostaw Komentarz