Twardy LOCKDOWN w Polsce przedłużony do 18 kwietnia 2021 roku, ale nadal niezgodny z prawem!!!!

Witamy,

Właśnie (NIE)rząd ogłosił przedłużenie twardego LOCKDOWN w całej Polsce do 18 kwietnia 2021 roku.

Ale co to jest LOCKDOWN, bo takie pojęcie w naszym prawie nie jest uregulowane, a zatem stwierdzić można jedno, że zakazy, jakie sobie (NIE)rząd wprowadza nie mają żadnego uregulowania prawnego i nie stanowią prawa a jedynie zniewolenie, na jakie nie możemy się zgodzić.

Stwierdzając bezprawność wprowadzenia LOCKDAWNU zasadnym będzie powołanie się na orzecznictwo SO w Krakowie, jakie zostało wydane w sprawie III Kp 354/20, w którym Sędzia Joanna Makarska uznała, że prezydent Andrzej Duda i inni politycy, przyjeżdżając w środku pandemii na Wawel i nie zachowując dystansu nie, złamali prawa, bo rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie covidowych zakazów są niekonstytucyjne oraz trzech Wyroków Sądu Najwyższego z dnia 16 marca 2021 roku, gdzie w uzasadnieniu swoich wyroków Sąd ten wskazał, że restrykcje wydawane w formie rozporządzeń nie mogą skutecznie nakładać na obywateli daleko idących ograniczeń, związanych z najbardziej newralgicznymi sferami życia, do których odnoszą się zapisy Ustawy Zasadniczej – głównego źródła prawa powszechnie obowiązującego w Rzeczypospolitej Polskiej (Patrz: Sygn. akt II KK 64/21, Sygn. akt II KK 74/21, Sygn. akt II KK 97/21) i na tej podstawie stwierdzić, że przedłużone obostrzenia, zakazy i nakazy przez (NIE)rząd od dnia 18.04.2021 rok w postaci:

1. Zamknięcia wielkopowierzchniowych sklepów meblowych

2. Ograniczenie ilości osób korzystających z placówek usługowych w tym sklepów spożywczych wprowadzając zasadę 1 osoba na 20 m2,

3. Ograniczenie ilości osób sprawujących kultu religijny wprowadzając zasadę 1 osoba na 20 m2,

4. Zamknięcia Salonów Fryzjerskich, Kosmetycznych, Studiów Tatuażu,

5. Zamknięcia przedszkoli i żłobków z gwarancją ich dostępności wyłącznie dla medyków i służb mundurowych,

6. Zamknięcia obiektów sportowych z gwarancją ich dostępności wyłącznie dla członków kadry narodowej polskich związku sportowych w sportach olimpijskich.

7. Zasłaniania ust i nosa za pomocą „maseczki” – nasze stanowisko w tym temacie jest zaprezentowane na naszym BLOGU,

8. Kwarantanny dla powracających,

9. Zakazu prowadzenia określonych rodzajów działalności,

10. Obowiązku poddania się testowaniu przy przyjęciu do szpitala,

11. Nauki zdalnej,

12. Zakazu zgromadzeń,

13. Zakazu organizacji wesel i konsolacji,

14. Ograniczenia w dzielności galerii handlowych, zamknięte hotel, kina, teatry, galerie sztuki, kasyna, baseny.

Pamiętaj, że to, co (NIE)rząd wyprawia nie może stanowić prawa powszechnie obowiązującego a za ich nieprzestrzeganie nikt nie może ponosić żadnych konsekwencji.

Zasadnym stanie się zatem przywołanie formuły Radbrucha, – która głosi, że jeśli norma prawna w drastyczny sposób łamie podstawowe normy moralne, to nie obowiązuje (łac. lex iniustissima non est lex).

Zatem nie bądź niewolnikiem systemu i nie słuchaj telewizji, jaka wprowadza cię w błąd wciąż, powtarzając, że bezprawie stało się norma prawną powszechnie obowiązującą.

Pamiętaj, że zaraz za twoim przyzwoleniem będą znów zamykać całą Polskę, bo święta się zbliżają i nie można pozwolić, abyśmy spotkali się z rodziną, gdyż to stanowi niebezpieczeństwo dla tych partaczy, że tacy ludzie jak my będziemy uświadamiać wierzących w tę farsę, jaka ma wprowadzić Nowy Porządek Świata.

————————————————————————–

Przypominamy, o naszej akcji bezpłatnych porad prawnych z zakresu problemów z COVID.

Na zlecenie indywidualne klienta nasza Kancelaria przygotuje również wszelkie pisma w zakresie spraw związanych z COVID.

Jeśli potrzebujesz pomocy, napisz do nas na adres @: covid@legaartis.pl lub zadzwoń 579636527 lub 222668618

Informujemy, iż porada prawna udzielana jest każdemu klientowi bezpłatnie.

Na Państwa zlecenie, które nie wchodzi w zakres porady pro bono, możemy podjąć się przygotowania indywidualnych pism takich jak: odwołania od decyzji, sprzeciwów od wyroków nakazowych, wniosków o uchylenie mandatu, zawiadomień do organów ścigania, pism do pracodawcy w związku z bezprawnym przymuszaniem do zasłaniania ust i nosa, wykonywaniem testów czy też szczepienia, itp.

Jeśli uważacie Państwo, iż nasza pomoc, jaką od nas otrzymujecie, zasługuje na wparcie pracowników Kancelarii, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Anonimowe wsparcie bitcoin:

1Akmc9RbB476W4JpavbQf9sAEB8C7iWcn9

Wsparcie paypal:

paypal.me/legaartis

Dane do przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: „darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Jesteśmy do Waszej dyspozycji:

Pn. – czw.: 11:00 – 17:00

Piątek: 10:00 – 15:00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

#lockdown #święta #bezprawie #stopcovid #maseczki #zasłanianieustinosa #zakazy #obostrzenia #covid #legaartis #marsze #wielkanoc #kina #hotele #restauracje #otwieraMY #stopbezprawiu #garronomia #lokale #baseny #naukazdalna #szkoła #uczeń #studia #PiS #galerie #handel #baseny #siłownie #solaria #kasyna #Kancelaria #Polska #obywatel #zakazy #nakazy #bezprawie

1 Comment

  • MONIKA
    Posted 8 kwietnia 2021 12:57

    Robicie super robotę ! Można nazwać takich ludzi jak Wy patriotami którzy chcą stać na straży naszego narodu a nie ci pożal się Boże urzedasy i politycy !

Zostaw Komentarz