Witamy,

Jak wszyscy wiemy obecnie bezprawnie wprowadzony lockdown na terenie naszego kraju do 09 kwietnia 2021 roku. W związku z tym mamy pozamykanie bezprawnie wielu gałęzi gospodarki rzekomo dla naszego dobra. A prawa jest taka, że ma to doprowadzić do ruiny finansowej przedsiębiorców i wielkiego resetu oraz wprowadzenia NWO.

Jednak wszystko wskazuje na to, iż (NIE)rząd, iż lockdown zostanie przedłużony.

Wynika to z wypowiedzi Niedzielskiego w mediach głównego nurtu. Niestety jest to bardzo realne no bo przecież zbliża się majówka a (NIE)rząd nie może pozwolić na to, aby ludzie zapomnieli o pLandemii medialnej wywołanej na potrzeby zniewolenia  i depopulacji ludności.

Takie informacje podaje również Onet, który podaje, iż do takich informacji dotarł nieoficjalnie.

Jak wynika z przecieków bezprawny LOCKDOWN wprowadzony  (NIE)rząd obecnie do 9 kwietnia  i obostrzenia wraz z nim wprowadzone zostaną przedłużone. Nie liczmy na to, że cokolwiek zostanie poluzowane, gdyż na to nie pozwala plan. Przygotujemy się na to, że nadal bezprawnie pozostaną zamknięte żłobki, przedszkola, wielkopowierzchniowe sklepy budowlane i meblowe, galerie handlowe, obowiązywać też będą obostrzenia w marketach, a także liczby osób w kościołach.

Na pewno nie możemy spodziewać się gwałtownego luzowania obostrzeń po świętach. Rząd w pierwszej kolejności chce otworzyć żłobki i przedszkola. Pod uwagę rządzący biorą też powrót do szkół uczniów klas I-III. Czy tak będzie? Dziś lub jutro się wszystko wyjaśni.

Zamknięte zapewne pozostaną też usługi w tym fryzjerzy i kosmetyczki oraz siłownie i kluby fitness i hotele. Dalej obowiązywać będą restrykcje w gastronomii.

Zatem jak widać wiele, wskazuje na to, że będziemy mieli identyczną sytuację jak w zeszłym roku w czasie majówki. Jednak mamy nadzieje, że tym razem historia nie zatoczy koła i ludzie będą żyli normalnie, wiedząc o tym, że bezprawie, jakie nam wprowadzają nie może być uznawane za prawo obowiązujące a za jego nieprzestrzeganie nikt nie może być pociągnięty do żadnej odpowiedzialności. 

————————————————————————–

Przypominamy, o naszej akcji bezpłatnych porad prawnych z zakresu problemów z COVID.

Na zlecenie indywidualne klienta nasza Kancelaria przygotuje również wszelkie pisma w zakresie spraw związanych z COVID.

Jeśli potrzebujesz pomocy, napisz do nas na adres @: covid@legaartis.pl lub zadzwoń 579636527 lub 222668618

Informujemy, iż porada prawna udzielana jest każdemu klientowi bezpłatnie.

Na Państwa zlecenie, które nie wchodzi w zakres porady pro bono, możemy podjąć się przygotowania indywidualnych pism takich jak: odwołania od decyzji, sprzeciwów od wyroków nakazowych, wniosków o uchylenie mandatu, zawiadomień do organów ścigania, pism do pracodawcy w związku z bezprawnym przymuszaniem do zasłaniania ust i nosa, wykonywaniem testów czy też szczepienia, itp.

Jeśli uważacie Państwo, iż nasza pomoc, jaką od nas otrzymujecie, zasługuje na wparcie pracowników Kancelarii, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Anonimowe wsparcie bitcoin:
1Akmc9RbB476W4JpavbQf9sAEB8C7iWcn9

Anonimowe wsparcie Ethereum:
0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Wsparcie paypal:
https://paypal.me/legaartis

Dane do przelewu:
Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752
Kancelaria Lega Artis
ul. Przasnyska 6a lok 336a
01-756 Warszawa
Tytuł: „darowizna na działalność”
IBAN: PL04102039030000140201226752

Jesteśmy do Waszej dyspozycji:

Pn. – czw.: 11:00 – 17:00

Piątek: 10:00 – 15:00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

#covid #maseczki #zasłanianieustinosa #rozporządzenie #legaartis #art116 #obowiązekzasłanianiaustinosa #pandemia #stopcovid #działalność #gastronomia #hotele #siłownie #baseny #centrarozrywki #Morawiecki #PIS #zakazprowoadzeniadziałalności #nierząd #sanepid #kontrole #prawnik #kancelaria #otwieramy #sanepid #karyadministracyjne #ustawa #szkoły #przedszkola #żłobki #czesne #oświata #opłaty #sanepid

Zostaw Komentarz