Ile jeszcze będziesz na to pozwalał.

Kochani przypominamy ze w środę, odbyła się konferencja pseudo lekarza Niedzielskiego, który zdradził dalszy plan poniżania Polaków i psychicznego znęcania się nad nimi pod przykrywką pLandemii COVID – 19.

Podczas konferencji prasowej oznajmiła, że będziemy musieli liczyć się z obostrzeniami w czasie długiego weekendu majowego. Była to odpowiedź pseudo lekarza o zawodzie ekonomisty odpowiedź na pytanie dziennikarzy. Na razie nie wiadomo jeszcze, na jakie rozwiązania zdecyduje się polski (NIE)rząd..

Majówka w 2020 r. Jakie obostrzenia obowiązywały rok temu?

W ubiegłym roku podczas weekendu majowego w Polsce obowiązywał szereg bezprawnych obostrzeń, które miały uniemożliwić spędzanie go w taki sposób, jak robiliśmy to do tej pory. Majówka trwała jedynie trzy dni, bo 1 maja wypadał w piątek. W Polsce nie obowiązywał zakaz przemieszczania się, można było wychodzić z domu w celach rekreacyjnych. Otwarte zostały plaże, lasy oraz niektóre szlaki turystyczne. W miejscach tych należało jednak zakrywać usta i nos, a także zachowywać dystans społeczny (co najmniej 2 m). Morawiecki i spółka na tamtym etapie nie zezwalał na korzystanie z publicznych miejsc przeznaczonych do biwakowania czy grillowania, bo to  spowodowałoby zbyt dużo wolności dla ludzi, jacy muszą żyć według nowego porządku świata w zniewoleniu i strachu.

Bezprawnie zamknięte były hotele i miejsca noclegowe dla osób, które nie przebywają w służbowej delegacji. Bezprawnie wprowadzono w celu upodlenia obywateli zakaz spędzania majówki w gronie znajomych. Łaskawie pozwolili nam dyktatorzy świętowanie we własnym domu, ogrodzie czy działce, jednak tylko z osobami, które na co dzień zamieszkują w tym samym miejscu.

Obecnie:

7 kwietnia rząd przedłużył bezprawne obostrzenia wprowadzone w Polsce jeszcze przed świętami wielkanocnymi. Oznacza to, że nadal bezprawnie zamknięte pozostają żłobki, przedszkola oraz szkoły (nauka we wszystkich klasach odbywa się w trybie zdalnym). Nieczynne są też salony fryzjerskie i gabinety kosmetyczne. Zamknięto galerie handlowe, markety budowlane i wielkopowierzchniowe sklepy meblowe (powyżej 2 tys. mkw), a także hotele czy agroturystyki. Nie działają galerie, muzea, filharmonie, kina oraz domy kultury. Nadal zamknięte są również puby, restauracje i siłownie. Nie można organizować wesel.

W przestrzeni publicznej należy zakrywać usta i nos za pomocą maseczki, obowiązuje też zasada dystansu społecznego (1,5 m). Zakazane są publiczne zgromadzenia, w których bierze udział więcej niż 5 osób.

Ale jak wiemy z licznych wyroków Sądów działania tych osób, są działaniami przestępczymi, ponieważ aby w Polsce wprowadzić tak liczne ograniczenia wolności należy wprowadzić stan wyjątkowy, jaki do tej pory nie został wprowadzony.

Pamiętaj to od ciebie, zależy czy ich plan się zrealizuje. Jeśli ludzie będą pokornie wykonywać, iż bezprawne nakazy, zakazy i obostrzenia to farsa ta nigdy się nie skończy a wręcz przeciwnie, będzie brnąć dalej.

————————————————————————————–

Przypominamy, o naszej akcji bezpłatnych porad prawnych z zakresu problemów z COVID.

Na zlecenie indywidualne klienta nasza Kancelaria przygotuje również wszelkie pisma w zakresie spraw związanych z COVID.

Jeśli potrzebujesz pomocy, napisz do nas na adres @: [email protected] lub zadzwoń 579636527, 222668618

Informujemy, iż porada prawna udzielana jest każdemu klientowi bezpłatnie.

Na Państwa zlecenie, które nie wchodzi w zakres porady pro bono, możemy podjąć się przygotowania indywidualnych pism takich jak: odwołania od decyzji, sprzeciwów od wyroków nakazowych, wniosków o uchylenie mandatu, zawiadomień do organów ścigania, pism do pracodawcy w związku z bezprawnym przymuszaniem do zasłaniania ust i nosa, wykonywaniem testów czy też szczepienia, itp.

Jeśli uważacie Państwo, iż nasza pomoc, jaką od nas otrzymujecie, zasługuje na wparcie pracowników Kancelarii, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Anonimowe wsparcie Bitcoin:
1Akmc9RbB476W4JpavbQf9sAEB8C7iWcn9

Anonimowe wsparcie Ethereum:
0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Wsparcie paypal:
https://paypal.me/legaartis

Dane do przelewu:
Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752
Kancelaria Lega Artis
ul. Przasnyska 6a lok 336a
01-756 Warszawa
Tytuł: “darowizna na działalność”
IBAN: PL04102039030000140201226752

Jesteśmy do Waszej dyspozycji:
Pn. – czw.: 11:00 – 17:00
Piątek: 10:00 – 15:00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

#lockdown #bezprawie #stopcovid #maseczki #zasłanianieustinosa #zakazy #obostrzenia #covid #legaartis #marsze #wielkanoc #kina #hotele #restauracje #otwieraMY #stopbezprawiu #garronomia #lokale #baseny #naukazdalna #szkoła #uczeń #studia #PiS #galerie #handel #baseny #siłownie #solaria #kasyna #Kancelaria #Polska #obywatel #zakazy #nakazy #bezprawie #weekend #majówka #wolne #urlop #wioska #wakacje

Zostaw Komentarz