Czyżby przypadek!!! Raczej nie a jedynie kolejne niezbite fakty, jakie pokazują czym, jest złoty strzał i o co w nim chodzi oraz potwierdzają, że ludzie biorą udział w eksperymencie a ubezpieczyciele po ich śmierci centa nie wypłacą z polisy.

Ciastko kruszy się!

I tak ciasteczko zaczyna się kruszyć… Zabójcy światła dziennego!. Maski zaczynają spadać! Chińskie laboratorium biologiczne w Wuhan jest własnością Glaxosmithkline, który (przypadkowo) jest właścicielem firmy “Pfizer!” (tego, który robi szczepionkę przeciwko wirusowi, który został (przypadkowo) uruchomiony w laboratorium biologicznym w Wuhan i które zostało (przypadkowo) ufundowany przez dr Fauci, który (przypadkowo) promuje szczepionkę! „GlaxoSmithKline jest (przypadkowo) zarządzany przez dział finansowy Black Rock, który (przypadkowo) zarządza finansami Open Foundation Company (Fundacja Sorosa), która (przypadkowo) zarządza francuską AXA! Soros (przypadkowo) jest właścicielem niemieckiej firmy Winterthur, która (przypadkowo) zbudowała chińskie laboratorium w Wuhan i został kupiony przez niemiecki Allianz, który (przypadkowo) ma Vanguard jako udziałowca, który: (przypadkowo) jest udziałowcem Black Rock”, który (przypadkowo) kontroluje banki centralne i zarządza około jedną trzecią globalnych transakcji finansowych. „Black Rock” jest także (przypadkowo) głównym udziałowcem MICROSOFT, należącym do Billa Gatesa, który (przypadkowo) jest udziałowcem firmy Pfizer (która – Zapamiętaj? Sprzedaje cudowną szczepionkę) i (przypadkowo) jest teraz najważniejszym sponsorem WHO – Światowej Organizacji Zdrowia! Teraz już rozumiesz, jak martwy nietoperz sprzedawany na mokrym targowisku w Chinach zaraził CAŁĄ PLANETĘ!? 😱

Udostępnij szybko jeśli tak jak ja nie wierzysz w oficjalne otumanienie świadomą grę prowadzącą do zniewolenia ludzkości! 

A teraz ogłaszają już – bo wiedzą, że po lecie, gdy trochę poluzowali “smycz” – będzie kolejna fala tym razem groźna dla dzieci – trzeba je szybko szczepić.

Jeszcze nie rozumiesz, że ta PLAN-demia to polityczna rozgrywka wielkich tego świata.


Potrzebujesz pomocy, skontaktuj się z nami, pisząc na adres:

📧

Spawy związane z COVID:

[email protected]

Pozostałe sprawy:

[email protected]

tel.: 579636527 222668618

——————————————

Jeśli uważacie Państwo, iż nasza pomoc, jaką od nas otrzymujecie, zasługuje na wparcie pracowników Kancelarii, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Anonimowe wsparcie Bitcoin:

1DDWSXuAgp6FZVaoHKtHmwuesnxqHZXe27

Anonimowe wsparcie Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Wsparcie paypal

:paypal.me/legaartis

Dane do przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

Kancelaria Lega Artisul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielona wsparcie.

Zostaw Komentarz