W lutym 2011 r. dr. Stefan Lanka obiecał nagrodę w wysokości 100 tys. euro dla każdego, kto zdoła nadesłać publikację naukową, w której nie tylko twierdzi się, ale i dowodzi istnienia wirusa odry i w której m.in. określa się jego średnicę. Lekarz dr. Bardens próbował udowodnić istnienie wirusa odry, składając sześć publikacji.

W proces zaangażowało się pięciu ekspertów, którzy zaprezentowali wyniki badań naukowych. Cała piątka ekspertów, w tym prof. dr. Andreas Podbielski zgodził się, że żadna z sześciu publikacji wniesionych do procesu nie zawiera/a dowodów naukowych na istnienie rzekomego wirusa odry.

Wyniki badań nad tak zwanym genetycznym odciskiem palca rzekomego wirusa odry zostały włączone do procesu. Dwa uznane laboratoria, w tym największy i wiodący na świecie instytut genetyki, osiągnęły dokładnie takie same wyniki. Wyniki dowodzą, że autorzy sześciu publikacji na
temat wirusa odry mylili się i, co jest bezpośrednią konsekwencją, mylą się wszyscy wirusolodzy odry do dziś: błędnie zinterpretowali normalne części komórek jako części podejrzanego wirusa odry.

Z powodu tego błędu normalne komponenty komórkowe zostały mentalnie połączone w model wirusa odry w procesie poszukiwania konsensusu, który trwał dziesięciolecia. Rzeczywista struktura zgodna z tym modelem nie została do tej pory znaleziona ani u człowieka, ani u zwierzęcia. Dzięki wynikom testów genetycznych wszystkie twierdzenia o istnieniu wirusa odry zostały naukowo obalone.

Kierownik Krajowego Instytutu Referencyjnego ds. Odry w Instytucie Roberta Kocha (RKI), prof. dr hab. Annette Mankertz przyznała się do ważnego faktu. Potwierdzenie to może wyjaśnić zwiększony wskaźnik uszkodzeń spowodowanych szczepieniem, zwłaszcza szczepienia przeciwko odrze w coraz większym stopniu wywołuje autyzm.

Proces przeciwko wirusowi odry został ostatecznie wygrany: „Federalny Trybunał Sprawiedliwości (BGH) orzekł w procesie przeciwko wirusowi odry. I senat cywilny BGH potwierdził wyrok Wyższego Sądu Okręgowego w Stuttgarcie (OLG) z 16 lutego 2016 r.”

Pełny artykuł z aktami rozpraw znajduje się w materiale źródłowym, jaki znajdziesz na końcu artykułu.

Źródło

Obserwuj nasze artykuły na Google News

Naciśnij przycisk oznaczony gwiazdką (★ obserwuj) i bądź na bieżąco

Share.

Ekspert w swojej dziedzinie - Publicysta, pisarz i działacz społeczny. Pierwsze artykuły opublikował w 1999 roku dla międzynarodowych wydawców. Przez ponad 30 lat zdobywa swoje doświadczenie dzięki współpracy z największymi redakcjami. W swoich artykułach stara się podejmować kontrowersyjne tematy i prezentować oryginalne punkty widzenia, które pozwalały na głębsze zrozumienie omawianych kwestii.

Napisz Komentarz

Exit mobile version