Spiskowa teoria staje się faktem. Ile jeszcze dowodów potrzeba na to, aby przejrzeć na oczy o co chodzi w tej wojence.
POLECAMY: Zełenski i jego ludzie chcą włączyć resztę świata w wojnę. Teraz obwinia za wojnę USA i UK
Czy nadal zmanipulowania przez media reżimowe powiedzą, że to spiskowa teoria spiskowa? Czy nadal niektórzy z czytających będą hejtować nas za przekazywaniem wam prawdy? Czy nadal niektórzy z was będą twierdzić, że to dezinformacja? POLAKU PRZEJŻYJ NA OCZY.
Materiał pochodzi z profilu posła Roberta Majak znajdującego się na Facebooku.
PRZED PRÓBĄ HEJTU PRZECZYTAJ: Hejter nie uniknie kary za przestępstwa zniesławienie lub znieważania
Drodzy Czytelnicy, utrzymanie naszego serwisu wiąże się z dużymi kosztami. Każdego dnia staramy się przedstawić Państwu najnowsze informacje z całego świata, jakich często nie poruszają media głównego nurtu. Dlatego prosimy o wsparcie naszej ciężkiej pracy, którą wykonujemy każdego dnia. Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować o faktach.
Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752
Przypominamy, o naszej akcji bezpłatnych porad prawnych z zakresu problemów z COVID.
Porada prawna indywidualna bezpłata jest udzielana jeśli temat nie jest przez nas poruszony na BLOGU. Jeśli temat jest przez nas opublikowany na blogu nie przewidujemy możliwości udzielenia porady pro bon. W takim przypadku każda osoba posiada prawo zamówienia drogą @ porady płatnej.
Na zlecenie indywidualne (płatne) klienta nasza Kancelaria przygotuje również wszelkie pisma w zakresie spraw związanych z COVID.
Informujemy ponadto, że Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.
Jeśli potrzebujesz pomocy, napisz do nas na adres @: [email protected] lub zadzwoń 579636527, 222668618.
Jeśli uważacie Państwo, że nasza pomoc, jaką od nas otrzymujecie, zasługuje na wparcie pracowników Kancelarii, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:
Anonimowe wsparcie Bitcoin:
bc1qfl2rqa97lknlrfgs9c9qqjp5ftqtkv7wf4q0at
Anonimowe wsparcie Ethereum:
0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b
Wsparcie paypal:
https://paypal.me/legaartis
Dane do przelewu:
Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752
Kancelaria Lega Artis
ul. Przasnyska 6a lok 336a
01-756 Warszawa
Tytuł: “darowizna na działalność”
IBAN: PL04102039030000140201226752
Jesteśmy do Waszej dyspozycji:
Pn. – czw.: 11:00 – 17:00
Piątek: 10:00 – 15:00
Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.
4 komentarze
Nie mozna zobaczyć filmu, nie otwiera sie
Juz ok
Projekt Niebiańska Jerozolima czyli jedna wielka akcja przesiedleńcza rzecz jasna tego w mediach nie powiedzą. Tak samo Putin bardzo zły ale jak USA robią wojnę i mordują na potęgę cywili to w mediach słyszymy że oni są dobrzy i niosą demokrację 🙂