Kancelaria prawna John Pierce Law złożyła pozew przeciwko Atlas Air w imieniu amerykańskich Freedom Flyers (USFF) i pracowników Atlas i planuje pozwać wszystkie główne linie lotnicze, łącznie ich jest 18, a także Federalną Administrację Lotnictwa (FAA) i Departament Transportu (DOT).

Uzasadnieniem jest to, że wymagania dotyczące szczepień nałożone przez te agencje na pracowników linii lotniczych naruszają ich konstytucyjne, religijne i medyczne wolności.

Pozew przeciwko Atlas Air został złożony w sądzie federalnym w południowym dystrykcie Florydy, a w sporze wzięło udział ponad 100 powodów.

POLECAMY: Kanadyjscy naukowcy znaleźli nanotechnologię węglową w zastrzykach Moderna i Pfizer

„Zasadniczo problemem w tym przypadku jest to, czy Amerykanie powinni być zmuszeni do wyboru między zarabianiem na życie a uczestnictwem w eksperymentalnym, niebezpiecznym leczeniu” – czytamy w pozwie.

Powodami są w większości nieszczepieni piloci, stewardesy i inni pracownicy Atlasa.

Chodzi również o bezpieczeństwo amerykańskiego przemysłu lotniczego. Czy piloci – którzy zgodnie z przepisami federalnymi muszą być jednymi z najzdrowszych pracowników w Stanach Zjednoczonych – którzy zażyli eksperymentalną »szczepionkę«, która obecnie wykazuje potencjalnie śmiertelne, długoterminowe skutki uboczne, powinni mieć możliwość latania dużymi samolotami na naszym niebie? Podczas gdy ci, którzy (mądrze) powstrzymali się od takiego kursu, są zmuszani do odejścia z pracy ” – czytamy.

Atlas Air to jedna z największych linii cargo w branży i największy na świecie operator samolotów Boeing 747.

Josh Vader, pilot linii lotniczych i rzecznik Freedom Flyers, powiedział w niedawnym wywiadzie dla Del Bigtree, że miały miejsce nękania, groźby, zastraszania, obrażenia poszczepienne, a nawet „samobójstwa związane z tymi przepisami”, które Biden wprowadził ubiegłego roku.

Źródło

Obserwuj nasze artykuły na Google News

Naciśnij przycisk oznaczony gwiazdką (★ obserwuj) i bądź na bieżąco

Share.

Ekspert w swojej dziedzinie - Publicysta, pisarz i działacz społeczny. Pierwsze artykuły opublikował w 1999 roku dla międzynarodowych wydawców. Przez ponad 30 lat zdobywa swoje doświadczenie dzięki współpracy z największymi redakcjami. W swoich artykułach stara się podejmować kontrowersyjne tematy i prezentować oryginalne punkty widzenia, które pozwalały na głębsze zrozumienie omawianych kwestii.

Napisz Komentarz

Exit mobile version