Walia – Polska na żywo w tv i online. Transmisja i live stream z meczu 6. kolejki Ligi Narodów UEFA. Jego wynik przesądzi o tym, która z tych drużyn utrzyma się w Dywizji A. Sprawdź, kiedy, gdzie i o której godzinie w telewizji i w internecie obejrzeć spotkanie Walia – Polska.

Reprezentacja Polski mogła zapewnić sobie pozostanie w Dywizji A Ligi Narodów UEFA w czwartek, ale przegrali na PGE Narodowym w Warszawie z Holandią 0:2. Jedynej dogodnej okazji nie wykorzystał wprowadzony z ławki Arkadiusz Milik.

• Wiemy, z kim graliśmy, trzeba uznać wyższość rywali. To jedna z najsilniejszych reprezentacji, ale uważam, że w kilku momentach pokazaliśmy, że potrafimy grać w piłkę. Holendrom piłka nie odskakuje, wiedzą, jak prowadzić grę. To świetna drużyna, ale na pewno coś dobrego z tego meczu wyciągniemy. W meczu z Walią będziemy chcieli prowadzić grę i jak najwięcej akcji kończyć bramkami – powiedział Piotr Zieliński.

Walia – Polska: gdzie obejrzeć mecz?

W pierwszym spotkaniu tych drużyn Walijczycy objęli prowadzenie po trafieniu Jonathana Williamsa, a biało-czerwoni dopiero w ostatnich 20 minutach odwrócili jego losy. Wyrównał w 72. minucie Jakub Kamiński, a szalę na korzyść Polaków przechylił Karol Świderski.

• To był trudny mecz, ale walczyliśmy do końca. To pozytywny aspekt, który musimy zapamiętać z tego wieczoru. Cieszę się, że strzeliłem gola, ale bardziej ucieszyłyby mnie punkty. Czuję, że wykonaliśmy dobrą robotę i do kolejnego spotkania podejdziemy z dużą pewnością siebie – przekazał po porażce z Belgią napastnik Wyspiarzy Kiefer Moore.

Walia – Polska: transmisja TV i online

Mecz Walia – Polska odbędzie się w niedzielę 24 września. Pierwszy gwizdek sędziego został zaplanowany na godzinę 20:45.