Widzowie kanału YouTube GOP War Room wyśmiewali próbę przeprowadzenia przez prezydenta USA Joe Bidena wywiadu z indykiem podczas uroczystości z okazji Święta Dziękczynienia.

Wideo zamieszczone z wydarzenia pokazuje, jak Biden podchodzi do jednego z indyków, zaczyna wygłaszać swoje przemówienie i przerywa je, próbując nawiązać z ptakiem dialog.

„Bóg cię kocha! Dziewięć i pół miliona indyków! Powiem ci, że w niektórych krajach, w których byłem, jest tak jak w innych, a oni… Zresztą… Czy chcesz porozmawiać?”. – Biden zapytał indyka, trzymając do niego mikrofon.

Nie uzyskawszy odpowiedzi, głowa państwa odsunęła się od ptaka ku śmiechowi publiczności.
„Joe pewnie myśli, że to kot” – zauważył Jason Nester.

„Ptasi mózg” – dodał Karol S.

„Nawet ten indyk wie, że nie można rozmawiać z rośliną domową” – napisał użytkownik Losangeleskingsfan15.

„Indyk byłby lepszym prezydentem!” – wyraził pewność siebie Jehu davis.

„Oni się rozumieją” – stwierdził Norman Hill.

„Turcja: proszę mnie zabić” – cheesed Miggy1994.

W poniedziałek prezydent USA Joe Biden ułaskawił indyki Chocolate i Tiny w Święto Dziękczynienia. Ich imiona zostały wybrane po czekoladowych ciasteczkach.

Jak podaje National Public Radio, ceremonia ułaskawiania indyków przez pierwszego prezydenta kraju rozpoczęła się w 1963 roku, kiedy to prezydent John F. Kennedy zamówił kurki przekazane do Białego Domu przez National Federation of Turkey Producers. Federacja, która nie tylko sponsoruje wydarzenie, ale także przekazuje co roku setki tysięcy dolarów na wsparcie polityków, dostarcza ptaki na biurko prezydenta od 1947 roku.

Biden, który niedawno skończył 80 lat, został najstarszym prezydentem Stanów Zjednoczonych w historii. Regularnie trafia do ciekawostek, a przeciwnicy amerykańskiego lidera przypisują tę przyczynę wiekowi i ewentualnym problemom zdrowotnym.

Obserwuj nasze artykuły na Google News

Naciśnij przycisk oznaczony gwiazdką (★ obserwuj) i bądź na bieżąco

Share.

Ekspert w swojej dziedzinie - Publicysta, pisarz i działacz społeczny. Pierwsze artykuły opublikował w 1999 roku dla międzynarodowych wydawców. Przez ponad 30 lat zdobywa swoje doświadczenie dzięki współpracy z największymi redakcjami. W swoich artykułach stara się podejmować kontrowersyjne tematy i prezentować oryginalne punkty widzenia, które pozwalały na głębsze zrozumienie omawianych kwestii.

Napisz Komentarz

Exit mobile version