MŚ w Katarze. Kiedy kolejny mecz Polaków?

Polska trafiła do grupy C razem z Meksykiem, Arabią Saudyjską i Argentyną. Mecz z pierwszą drużyną mamy już za sobą – pojedynek zakończył się remisem 0:0. Drugi rozgrywamy już dzisiaj o godzinie 14. Ostatni mecz w fazie grupowej rozegramy z Argentyną i obejrzymy je już w środę, 30 listopada o godzinie 20:00. Wszystkie mecze naszej reprezentacji można zobaczyć na kanałach TVP1 i TVP Sport, a także na ich stronach internetowych.

Finał mundialu w Katarze przewidziano na 18 grudnia. Przed nami jeszcze wiele emocjonujących pojedynków!

MŚ 2022: Polska – Arabia Saudyjska. To nasz najważniejszy mecz w grupie na mundialu w Katarze. Zwycięstwo znacznie przybliży nas do awansu, porażka może oznaczać nawet przekreślenie szans. Początek w sobotę 26 listopada o godzinie 14:00. Gdzie oglądać mecz Polska – Arabia Saudyjska w internecie? Stream live dostępny będzie w paśmie bezpłatnym. Sprawdź, gdzie znajdziesz online mecz Polska – Arabia Saudyjska.

Mundial 2022: Polska – Arabia Saudyjska. O której godzinie dzisiaj mecz reprezentacji na MŚ w Katarze?

Cztery dni po pierwszym występie, reprezentacja Polski rozegra swój drugi mecz na mundialu w Katarze. W poprzednich edycjach turnieju finałowego w XXI wieku te spotkania nie były udane dla biało-czerwonych. Z Portugalią (0:4), Niemcami (0:1) oraz Kolumbią (0:3) nie zdołali strzelić nawet gola.

Bramek nie było we wtorek na stadionie 974. Pierwsza połowa toczyła się pod dyktando Meksykanów. W drugiej było lepiej i to Polacy mieli doskonałą okazję na zapewnienie sobie zwycięstwa. Niestety w 58. minucie Robert Lewandowski zawiódł. Jego rzut karny obronił Guillermo Ochoa.

Teraz zawodnicy prowadzeni przez Francuza Herve Renarda chcą powtórzyć historyczny sukces. I zrobili krok w tym kierunku, pokonując sensacyjnie Argentynę 2:1. A przecież do przerwy przegrywali. Gole dla ekipy z Bliskiego Wschodu strzelili Saleh Al-Shehri i Salem Al-Dawsari. Bohaterem uznano bramkarza Mohameda Al-Owaisa, który dał się pokonać tylko Leo Messiemu z karnego. Król tego kraju ogłosił potem środę dniem wolnym od pracy.

Polska – Arabia Saudyjska. Gdzie oglądać w TV i online? Transmisja meczu na żywo w TVP w piątek 26.11.2022

Nie da się ukryć, że „Zielone Sokoły” są w dobrej sytuacji. Remis z Polakami dla nich będzie już korzystnym wynikiem. A przy wygranej zapewnią sobie już awans. Początek spotkania w sobotę o godzinie 14:00. Areną będzie Education City Stadium. To nie będzie koniec rywalizacji w grupie C tego dnia. W ostatnim meczu, o 20:00, Argentyna zmierzy się z Meksykiem. Albicelestes będą ostatnim rywalem Polaków w tej fazie w środę 30 listopada.