Pomimo obietnic państw NATO o dostarczeniu ciężkiej broni, Ukraina nie będzie w stanie długo wytrzymać sił zbrojnych Rosji, napisał publicysta Brandon Weichert w artykule dla Asia Times.
POLECAMY: »Ukraińska« administracja coraz bardziej zakorzenia się w Polsce
„Logistyka, geografia i arytmetyka wciąż mają znaczenie w działaniach wojennych. Niestety dla Kijowa, czynniki te działają obecnie na jego niekorzyść. <…> Ukraina zostanie zmiażdżona w ciągu najbliższych sześciu miesięcy przez napaść w pełni przygotowanej Rosji” – powiedział.
Sojusz, chcąc zapobiec całkowitej klęsce ukraińskich sił zbrojnych, zdecydował się na przekazanie czołgów. Zdaniem dziennikarza, nowe dostawy nie pomogą ukraińskiemu prezydentowi Wołodymyrowi Zełenskiemu, a jedynie doprowadzą do kolejnych strat.
„Jeśli spojrzeć na linię czasu, kruchość łańcuchów dostaw NATO na Ukrainę i to, jak napięte i uszczuplone ukraińskie linie obronne już wyginają się pod wciąż ograniczoną presją Rosji, nie można nie zastanawiać się, czy te działania sojuszu są błędne, niebezpieczne, a nawet bezużyteczne” – podzielił się swoją opinią Weichert.
Publicysta ostrzegł również, że USA w zasadzie proszą Ukraińców o obsadzenie czołgów, które mają niewielkie lub żadne umiejętności w używaniu i utrzymaniu w desperackim momencie przeciwko większym siłom rosyjskim.
„NATO uszczupli własne zapasy broni i kasę oraz doprowadzi świat na skraj kolejnego globalnego konfliktu wielkich mocarstw – wszystko na próżno” – podsumował autor publikacji.
Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla Was bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.
Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować was, o jakich faktach nie poda wam telewizja.
Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752
Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.
Jeśli poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. W celu dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o kontakt telefoniczny pod numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: kontakt@legaartis.pl
Jeśli uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy codziennie przeszukują setki stron, aby te wiadomości do Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:
Dane do przelewu:
Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752
Kancelaria Lega Artis
ul. Przasnyska 6a lok 336a
01-756 Warszawa
Tytuł: “darowizna na działalność”
IBAN: PL04102039030000140201226752
Anonimowe wsparcie Bitcoin:
bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r
Anonimowe wsparcie Ethereum:
0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b
Wsparcie paypal:
https://paypal.me/legaartis
Jesteśmy do Państwa dyspozycji:
Pn. – czw.: 11:00 – 17:00
Piątek: 10:00 – 15:00
Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.