PKO Bank Polski wprowadził do swojej popularnej aplikacji mobilnej IKO innowacyjną funkcję, która ma za zadanie zwiększyć prywatność użytkowników poprzez ukrywanie salda rachunku. Nowa funkcja została ciepło przyjęta przez klientów banku, którzy od dawna oczekiwali na taką możliwość.

Ta innowacyjna funkcja została stworzona w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na ochronę danych finansowych i prywatności klientów. Dzięki temu rozwiązaniu, osoby korzystające z aplikacji IKO mogą teraz czuć się bezpieczniej, zwłaszcza korzystając ze swoich kont bankowych w miejscach publicznych, unikając ryzyka podglądania przez osoby trzecie stanu ich środków finansowych.

Jak Działa Nowa Funkcja?

Uruchomienie funkcji jest niezwykle proste i intuicyjne. Użytkownicy aplikacji IKO muszą jedynie zalogować się na swoje konto, przejść do sekcji ustawień, a następnie wybrać zakładkę „Bezpieczeństwo i dostępy” oraz „Ukrywanie sald”. Tam mogą aktywować dwie opcje: jedna z nich umożliwia stałe zamazanie salda rachunku, które staje się widoczne tylko po dotknięciu odpowiedniego pola na ekranie, natomiast druga opcja ukrywa saldo po przechyleniu telefonu w stronę użytkownika. To ostatnie możliwe jest dzięki wykorzystaniu wbudowanego w smartfony żyroskopu.

Rozbudowane Funkcje Aplikacji IKO

Aplikacja IKO oferuje nie tylko podniesiony poziom prywatności, ale również szeroką gamę usług finansowych, które ułatwiają zarządzanie finansami osobistymi. Użytkownicy mogą nie tylko sprawdzać saldo, ale również dokonywać przelewów, realizować płatności zbliżeniowe BLIKIEM, kupować bilety komunikacji miejskiej czy opłacać parking. Dodatkowo, przez aplikację mobilną możliwe jest otwarcie nowych kont, lokat, zaciągnięcie pożyczki czy nawet zakup ubezpieczenia. Dzięki temu IKO staje się kompleksowym narzędziem do zarządzania finansami, które znajduje się zawsze pod ręką użytkowników, w zasięgu ich smartfonów.

Obserwuj nasze artykuły na Google News

Naciśnij przycisk oznaczony gwiazdką (★ obserwuj) i bądź na bieżąco

Share.

Ekspert w dziedzinie ekonomii. Researcher OSINT z doświadczeniem w międzynarodowych projektach dziennikarskich. Publikuje materiały od ponad 20 lat dla największych wydawnictw.

Napisz Komentarz

Exit mobile version