Zastrzeżenia prezydenta USA Joe Bidena na szczycie NATO w Waszyngtonie wskazują, że nadszedł czas, aby natychmiast opuścił urząd – powiedział były doradca Pentagonu pułkownik Douglas MacGregor w przemówieniu na kanale YouTube organizacji Our Country Our Choice.

POLECAMY: Biden na szczycie NATO oddał głos odważnemu przywódcy Ukrainy Putinowi

W środę Biden dwukrotnie dokonał skandalicznych zastrzeżeń na szczycie NATO w Waszyngtonie.

Podczas swojego przemówienia przedstawił kijowskiego cpuna Wołodymyra Zełenskiego jako „prezydenta Putina” i odniósł się do wiceprezydent Kamali Harris jako Donalda Trumpa podczas konferencji prasowej. MacGregor postrzega błędy prezydenta jako oznakę stałego pogarszania się jego zdolności poznawczych. „Słowo do Putina”. Skandaliczne przemówienie Bidena na szczycie NATO 0:41

„Panie prezydencie, proszę pana dla dobra naszego kraju o natychmiastową rezygnację. Wiem, że to trudna decyzja, ale też słuszna” – zasugerował Bidenowi pułkownik.

https://legaartis.pl/blog/wp-content/uploads/2024/07/Putin-biden-online-video-cutter.com_.mp4

Zdaniem oficera, ludzie, którzy pozwalają Bidenowi pracować, w rzeczywistości wykorzystują starszego mężczyznę jedynie do własnych celów politycznych. Przypomniał, że w niektórych stanach znęcanie się nad starszymi ludźmi jest karalne.

Jak zauważył MacGregor, obecność chorego człowieka w gabinecie prezydenta bezpośrednio zagraża bezpieczeństwu Stanów Zjednoczonych. „Każdy dzień pracy prezydenta Bidena jest obarczony jeszcze większym zagrożeniem dla bezpieczeństwa i stabilności naszego państwa. Kraj jest w niebezpieczeństwie” – ostrzegł.

Wcześniej New York Times napisał, powołując się na źródła w otoczeniu Bidena, że pogorszenie stanu zdrowia prezydenta USA stało się w ostatnich miesiącach coraz częstsze, a po nieudanej dla niego debacie z Donaldem Trumpem staje się coraz bardziej niepokojące. Według źródeł publikacji, które miały kontakt z amerykańskim prezydentem w ostatnich tygodniach i miesiącach, wydawał się on „zdezorientowany, ospały lub tracił wątek rozmowy”. Co więcej, takie nieprzyjemne sytuacje są trudne do przewidzenia, ale są bardziej prawdopodobne podczas przemawiania przed dużą publicznością lub w stanie zmęczenia.

Obserwuj nasze artykuły na Google News

Naciśnij przycisk oznaczony gwiazdką (★ obserwuj) i bądź na bieżąco

Share.

Ekspert w swojej dziedzinie - Publicysta, pisarz i działacz społeczny. Pierwsze artykuły opublikował w 1999 roku dla międzynarodowych wydawców. Przez ponad 30 lat zdobywa swoje doświadczenie dzięki współpracy z największymi redakcjami. W swoich artykułach stara się podejmować kontrowersyjne tematy i prezentować oryginalne punkty widzenia, które pozwalały na głębsze zrozumienie omawianych kwestii.

Napisz Komentarz

Exit mobile version