Naszym celem jest, aby byli Państwo zadowoleni z usług Kancelarii. Dlatego przed zawarciem umowy analizujemy problem, określając szanse na osiągnięcie zamierzonego celu i konsultujemy z Klientem dalszy sposób postępowania.


Kancelaria stosuje następujące systemy rozliczeń:

W praktyce kancelarii nie ma z góry ustalonego cennika, każdorazowy koszt prowadzenia sprawy przez adwokata ustalany jest indywidualnie. Zależy od stopnia jej skomplikowania, pilności podjęcia czynności, etapu postępowania. Staramy się być konkurencyjni. Stawiamy na przejrzyste zasady. Chcemy, aby wysokość honorarium odpowiadała charakterowi sprawy, nakładowi naszej pracy, ale również sytuacji osobistej i majątkowej klienta.

W uzasadnionych wypadkach dopuszczamy możliwość rozłożenia wynagrodzenia na raty. Przy świadczeniu stałej obsługi, w szczególności przedsiębiorców, sprawdza się rozliczenie w oparciu o stawkę godzinową lub miesięczny ryczałt.

Koszt jednorazowej porady prawnej uzależniony jest od stopnia zawiłości sprawy oraz czasu trwania porady. Jeśli chcieliby Państwo poznać wycenę udzielenia porady prawnej w zakresie sprawy, jaką posiadacie, wystarczy skontaktować się z nami pod numerem telefonu: 579 636 527

W każdy pierwszy poniedziałek miesiąca w godz. 9-15 udzielamy bezpłatnych porad prawnych osobom w trudnej sytuacji życiowej. Prosimy o wcześniejszy telefon w celu umówienia pory spotkania. Warunkiem uzyskania takiej porady jest udokumentowanie swojej trudnej sytacji materialnej.

Płatności mogą być dokonywane gotówką, przelewem bankowym.


Kontakt

( Zadzwoń : +579 636 527
22-266-86-18)

Napisz do nas

( Email : kontakt@legaartis.pl )