Na Ukrainie nadal rośnie społeczna akceptacja kryptowalut. Dzięki platformie do przetwarzania kryptowalut lista firm, w których można płacić bitcoinami i innymi wirtualnymi walutami, została rozszerzona o dużą sieć sklepów OKWINE.

Poinformowano o tym w służbie prasowej Whitepay. Osoby chcące zapłacić w ten sposób będą czekały na zniżkę.

„Wino jest zawsze dobrym pomysłem. Podobnie jak płatność w kryptowalucie. Sieć OKWINE i Whitepay uruchomiły wspólny projekt, dzięki któremu można kupić ulubione napoje i przekąski za pomocą krypto!”

Kryptowaluta jest akceptowana na dwóch targach wina – w Kijowie (ul. Geroev Stalingrada, 6A) i Łucku (ul. Yarovitsa, 17, kompleks mieszkaniowy „Yarovitsa”). W ten sposób możesz również zapłacić za zakupy online.

Ponadto kupujący, którzy wybiorą kryptowalutę jako płatność, otrzymają korzystniejsze warunki. Płacąc za oferty promocyjne (w szczególności rum lub wino) na stronie OKWINE za pomocą platformy Whitepay, otrzymają 5% rabatu.

Należy zauważyć, że nie jest to pierwszy partner biznesowy Whitepay na Ukrainie. Wcześniej usługa była dostępna w sieciach sklepów elektronicznych „Tehno Zzhak” i Stylus zarówno online (poprzez formularz zakupu), jak i w fizycznych punktach sprzedaży (poprzez specjalne terminale POS uruchomione w czerwcu).

Również wcześniej Leo Beauty Club stał się pierwszą ukraińską siecią salonów kosmetycznych obsługujących kryptowalutę . Whitepay zapewni kontrolę nad płatnościami, rozwojem systemu i obsługą klienta

Platforma jest częścią ekosystemu największej europejskiej giełdy kryptowalut WhiteBIT , która jest systematycznie wspierana przez Siły Zbrojne Ukrainy. W szczególności w ciągu pierwszych 100 dni wojny firma zebrała ponad 4 miliony dolarów , z czego ponad 2,5 miliona dolarów przydzielił sam WhiteBIT.

Obserwuj nasze artykuły na Google News

Naciśnij przycisk oznaczony gwiazdką (★ obserwuj) i bądź na bieżąco

Share.

Ekspert w dziedzinie ekonomii. Researcher OSINT z doświadczeniem w międzynarodowych projektach dziennikarskich. Publikuje materiały od ponad 20 lat dla największych wydawnictw.

Napisz Komentarz

Exit mobile version