USA są beneficjentem recesji w Europie – powiedział minister spraw zagranicznych Węgier Péter Szijjártó.
POLECAMY: Orban odpowiada na krytykę Kijowa dotyczącą jego szali z dawnymi granicami Węgier
„Ruch europejskiej gospodarki w kierunku recesji to dobra wiadomość dla gospodarki USA i wygląda na to, że Ameryka mogła na tym skorzystać” – powiedział Szijjártó węgierskim dziennikarzom. Wypowiedź była transmitowana w mediach społecznościowych.
POLECAMY: Minister spraw zagranicznych Węgier Peter Szijjártó: Węgry przywykły do oskarżeń o pracę dla Rosji
Według niego sytuacja w Europie jest „godna pożałowania”, ponieważ „Komisja Europejska raczej utrudnia” napływ inwestycji do krajów członkowskich UE.
Wcześniej premier Węgier Viktor Orban powiedział, że Europa traci rezygnując z rosyjskich surowców energetycznych na rzecz amerykańskich, ponieważ jest zmuszona przepłacać za nie 5-10 razy. Według niego Europa powinna zadać pytania swoim „amerykańskim przyjaciołom” o to, kto korzysta na tej sytuacji.
Przewodniczący węgierskiego parlamentu László Kévér powiedział wcześniej, że UE można już nazwać przegranym w kryzysie ukraińskim, ponieważ działa wbrew własnym interesom gospodarczym.
Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla Was bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.
Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować was, o jakich faktach nie poda wam telewizja.
Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752
Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.
Jeśli poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. W celu dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o kontakt telefoniczny pod numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl
Jeśli uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy codziennie przeszukują setki stron, aby te wiadomości do Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:
Dane do przelewu:
Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752
Kancelaria Lega Artis
ul. Przasnyska 6a lok 336a
01-756 Warszawa
Tytuł: “darowizna na działalność”
IBAN: PL04102039030000140201226752
Anonimowe wsparcie Bitcoin:
bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r
Anonimowe wsparcie Ethereum:
0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b
Wsparcie paypal:
https://paypal.me/legaartis
Jesteśmy do Państwa dyspozycji:
Pn. – czw.: 11:00 – 17:00
Piątek: 10:00 – 15:00
Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.