Teoria Jarosława Kaczyńskiego o „dawaniu w szyję”, którą wygłosił jesienią podczas kontrolowanego spotkania otwartego z mieszkańcami w Ełku, odbiła się bardzo szerokim echem. Internauci nie zapomnieli słów „dziada z Żoliborza”. Teraz zdecydowali, żeby słowa Kaczyńskiego uznać za Biologiczną Bzdurę Roku 2022.

POLECAMY: Sąsiedzi Kaczyńskiego w kilku słowach jego charakterze. »Konfliktowy, ohydny facet« [VIDEO]

20 stycznia zakończyło się głosowanie na Biologiczną Bzdurę Roku 2022. Swój głos oddało 7456 osób. Organizator plebiscytu – Łukasz Sakowski, autor bloga totylkoteoria.pl – podkreślił, że wydarzenie ma charakter niekomercyjny. Główna nagroda trafiła w ręce Jarosława Kaczyńskiego. Prezes PiS powiedział, że “mężczyźni potrzebują przeciętnie 20 lat picia do popadnięcia w alkoholizm, w przeciwieństwie do kobiet, którym wystarczą 2 lata”.

Wypowiedź „dziada z Żoliborza” podczas spotkania w Ełku (woj. warmińsko-mazurskie) dotyczyła problemu dzietności Polek. Zdaniem kawalera z kotem znienawidzonego przez znaczną część Polaków, Polki  rodzą mało dzieci, bo “dają w szyję. – Choć picie alkoholu jest niewątpliwie bardzo szkodliwe dla ludzkiego organizmu – silniej dla płci żeńskiej – to nie ma podstaw do wysuwania tez o dziesięciokrotnie większej podatności na uzależnienie z uwagi na płeć – skomentował autor bloga.

Przypominamy, że znienawidzony przez społeczeństwo „żoliborski dziad” za swoją wypowiedz, został ukarany przez komisję etyki.

Drugie miejsce zajęła prezenterka Ane Piżl, która powiedziała, że płeć i orientacja seksualna są tak samo umowne, jak narodowość i wyznanie. – W rzeczywistości płeć jest niezmienną determinantą biologiczną, zaś orientacja i płeć nie są tożsamościami – skomentował organizator plebiscytu.

Trzecią lokatę zajęła Justyna Socha. Przeciwniczka obowiązkowych szczepień otrzymała nagrodę za stwierdzenie, że “nie da się przeszczepić organu od martwego dawcy”. – Jeśli narządy zostaną pobrane odpowiednio wcześnie po śmierci i umieszczone we właściwych warunkach, to da się je następnie wykorzystać na cele transplantacji – wyjaśnił Łukasz Sakowski.

Obserwuj nasze artykuły na Google News

Naciśnij przycisk oznaczony gwiazdką (★ obserwuj) i bądź na bieżąco

Share.

Ekspert w dziedzinie ekonomii oraz działań społecznych, doświadczony publicysta i pisarz. Pierwsze artykuły opublikował w 1999 roku publikacjami dla międzynarodowych wydawców. Współpracując z czołowymi światowymi redakcjami.

Napisz Komentarz

Exit mobile version