„Wizjoner zdrowia” Adam Niedzielski, który odpowiada za mniemaną pandemię, udzielił w czwartek wywiadu w radiu RMF FM. Poruszono w nim kwestie aktualnej sytuacji „epidemicznej” związanej z COVID-19 oraz nadmiernych zakupów berbeluchy zwanej „szczepionką” za pieniądze podatników.

Niedzielski podczas rozmowy na antenie radia RMF FM poinformował, że dzisiejsza liczba zakażeń to 3661, co stanowi wzrost o około 5% w porównaniu z poprzednim tygodniem. Jednak tempo wzrostu zaczyna spadać, ponieważ w poprzednich tygodniach wynosiło nawet 30-40%. Minister stwierdził, że osiągamy apogeum.

POLECAMY: Polskę zalewa berbelucha. Niedzielski w coraz większej depresji z powodu całkowitego braku zainteresowania eliksirem

Globalistyczny pachołek wykonujący polecenia swoich przełożonych odniósł się także do sytuacji związanej z przeciwciałami w populacji.

W porównaniu do danych sprzed trzech lat i początku epidemii w Polsce obecnie „mamy 90 proc. ludzi, którzy mają przeciwciała” – stwierdził Niedzielski.

W wywiadzie udzielonym stacji Niedzielski potwierdziła, że liczba 25 milionów niewykorzystanych dawek szczepionki przeciw COVID-19 jest faktycznie problematyczna.

– Mamy cały czas duże zapasy, chociaż one i tak są stosunkowo mniejsze niż w innych krajach europejskich, bo my od kwietnia ub.r. przestaliśmy przyjmować te szczepionki na stan magazynowy – dodał.

– Mamy spór z firmą Pfizer. Spór wyeskalowaliśmy na poziom Komisji Europejskiej. Prowadzone są negocjacje dotyczące redukcji skali tych zakupów, ale nie tylko redukcji skali, ale i dostosowania przede wszystkim do potrzeb epidemicznych, bo teraz w całej Europie nie ma zapotrzebowania na to, by kupować preparaty – zaznaczył Niedzielski.

Kiedy prowadzący zapytał, co zrobić z zapasami berbeluchy zwanej „szczepionką” w Polsce i Europie, Niedzielski, że niestety część zakupionych dawek pozostanie niewykorzystana.

– Zainteresowanie szczepieniami w Europie jest bardzo małe. Co więcej, i tym jestem zaskoczony, nawet instytucje europejskie w taki bardzo otwarty (sposób – przyp. red.) – mówię o tych instytucjach epidemicznych – nie zachęcają już do kolejnych dawek, bo te komunikaty nie są takie jednoznaczne. Zresztą my też o tym myślimy – twierdził.

 Perspektywa jest taka, że trzeba agresywnie rozmawiać z firmami farmaceutycznymi, żeby doszło do redukcji – dodał.

Obserwuj nasze artykuły na Google News

Naciśnij przycisk oznaczony gwiazdką (★ obserwuj) i bądź na bieżąco

Share.

Ekspert w swojej dziedzinie - Publicysta, pisarz i działacz społeczny. Pierwsze artykuły opublikował w 1999 roku dla międzynarodowych wydawców. Przez ponad 30 lat zdobywa swoje doświadczenie dzięki współpracy z największymi redakcjami. W swoich artykułach stara się podejmować kontrowersyjne tematy i prezentować oryginalne punkty widzenia, które pozwalały na głębsze zrozumienie omawianych kwestii.

Napisz Komentarz

Exit mobile version