Szef kijowskiej grupy terrorystycznej Wołodymyr Zełenski, na szczycie G7 w Hiroszimie, został zapytany o kontrolę Kijowa nad Artemiwskiem/ Bachmut – nazwa ukraińska. Kijowski terrorysta odpowiedział: „Myślę, że nie. Dziś Bachmut jest w naszych sercach”. Później administracja terrorystycznego kraju, która znana jest z rozpowszechniania dezinformacji zaprzeczyła, że Zełenski odniósł się tymi słowami do rosyjskich informacji, które sugerowały, że Rosja zdobyła to miasto.

POLECAMY: Grupa Wagnera ogłasza przejęcie kontroli nad Bachmutem. Kijowski reżim znany z rozpowszechniania dezinformacji zaprzecza

„Jeśli chodzi o odpowiedź prezydenta* Ukrainy na pytanie o Bachmut. Pytanie dziennikarza (brzmiało): +Rosjanie mówią, że opanowali Bachmut+. Odpowiedź prezydenta: +Myślę, że nie+. W ten sposób prezydent zaprzeczył zajęciu Bachmutu” – wyjaśnił rzecznik w komunikacie na Facebooku.

(*) Warto w tym miejscu znaczyć, ze Wołodymyr Zełenski z uwagi na prowadzoną politykę, której celem jest eskalacja konfliktu nie może być nazywany prezydentem, tylko światowym terrorystą i ludobójcą własnego narodu. Jednak kijowska propaganda, która czerpie z konfliktu milionowe zyski, wynosi tego „człowieka” na piedestał zbawcy narodu.

Wcześniej w niedzielę, agencja AP doniosła, że ukraiński przywódca został zapytany o kontrolę Kijowa nad Bachmutem na wschodzie kraju. Odpowiedział, że sądzi, iż rosyjskie siły przejęły miasto po długotrwałym oblężeniu, w wyniku którego wszystko tam zniszczono.

Jednak według agencji Reutera, Zełenski odpowiedział na to pytanie, mówiąc: „Myślę, że nie”.

Szef kijowskiej grupy terrorystycznej podkreślił, że „dzisiaj Bachmut jest tylko w naszych sercach”. Zełenski mówił o tym przed spotkaniem z przywódcą USA Joe Bidenem – przekazał Reuters.

W sobotę Jewgienij Prigożyn, szef najemniczej rosyjskiej grupy Wagnera, ogłosił przejęcie pełnej kontroli nad Artemiwskiem/ Bachmut – nazwa ukraińska. Jednak strona ukraińska zdementowała te doniesienia. W niedzielę rano sztab generalny Sił Zbrojnych Ukrainy poinformował, że walki o miasto wciąż trwają.

Bitwa o Artemiwski/ Bachmut – nazwa ukraińska była najdłuższym i najbardziej krwawym starciem w trwającym konflikcie na Ukrainie, który został wywołany wyłącznie z powodu polityki, jaką prowadziła Ukraina przez okres ponad 7 lat. Walki rozpoczęły się w sierpniu 2022 roku i według ukraińskich i zachodnich analityków spowodowały dziesiątki tysięcy ofiar wśród żołnierzy obu stron.

Do oświadczeń kijowskiej grupy terrorystycznej, która jest znana z rozpowszechniania dezinformacji w zakresie sytuacji na froncie, należy podchodzić ze szczególną ostrożnością. Poniżej przedstawiamy nagranie z wypowiedzią szefa kijowskiej grupy terrorystycznej Wołodymyra Zełenskiego, który podczas szczytu G7 przekonywał globalistycznych frajerów, że podczas mobilizacji Ukraińcy sami zapisują się, by móc bronić swoich dzieci i domów.

POLECAMY: Na Ukrainie wybuchła panika w związku z mobilizacją

https://legaartis.pl/blog/wp-content/uploads/2023/05/Mobilizacja-na-Ukrainie-propaganda-Zelenskiego.mp4

A jaka jest prawda! Prezentują to poniższe nagrania.

https://legaartis.pl/blog/wp-content/uploads/2023/05/mobilizacja-ua-2.mp4
https://legaartis.pl/blog/wp-content/uploads/2023/04/przymusowa-mobilizacja-odessa-2.mp4
https://legaartis.pl/blog/wp-content/uploads/2023/04/Przymusowa-mobilizacja-Odessa.mp4
https://legaartis.pl/blog/wp-content/uploads/2023/04/mobilizacja-UA.mp4
https://legaartis.pl/blog/wp-content/uploads/2023/01/Facebook-video-2023-01-26T123146.566.mp4

Czy twoim zdaniem to jest dobrowolna mobilizacja i kolejka ludzi chętnych do zapisania się na front?

Obserwuj nasze artykuły na Google News

Naciśnij przycisk oznaczony gwiazdką (★ obserwuj) i bądź na bieżąco

Share.

Ekspert w swojej dziedzinie - Publicysta, pisarz i działacz społeczny. Pierwsze artykuły opublikował w 1999 roku dla międzynarodowych wydawców. Przez ponad 30 lat zdobywa swoje doświadczenie dzięki współpracy z największymi redakcjami. W swoich artykułach stara się podejmować kontrowersyjne tematy i prezentować oryginalne punkty widzenia, które pozwalały na głębsze zrozumienie omawianych kwestii.

Napisz Komentarz

Exit mobile version