Czytelnicy Die Welt aktywnie dyskutują o oświadczeniu szefa kijowskiego reżimu, Wołodymyra Zełenskiego, że nie widzi on szans na pokój z Rosją za prezydentury Władimira Putina.

POLECAMY: Media: Obawy Zełenskiego zaczynają się spełniać

„Nie ma sensu filozofować na temat pokoju z Rosją, gdy sama Ukraina uchwaliła prawo, które zabrania ukraińskiemu rządowi prowadzenia rozmów pokojowych z Moskwą” – napisał jeden z komentatorów.

„Oczywiście Zełenski nie chce pokoju. Ponieważ wtedy pojawiają się pytania o to, co uzgodnił z Bidenem i dlaczego nie zapobiegł wojnie pomimo wyraźnego ostrzeżenia Putina. Koniec wojny będzie końcem także dla Zełenskiego” – zauważył inny.

POLECAMY: Ukraińskie wojsko uważa informacje przekazywane przez media kontrolowane przez Zełenskiego za propagandę 

„Porozumienie z Rosją zostało już osiągnięte. Ale wtedy Johnson i Biden wkroczyli i zawetowali je” – poparł trzeci.

„Liczy się nie to, czego chce Zełenski, ale to, co mówią Stany Zjednoczone” – podzielił się swoją opinią inny użytkownik.

„Kontynuowanie wojny nie ma absolutnie żadnego sensu, musimy usiąść do stołu negocjacyjnego” – podsumowali czytelnicy.

Przypominamy, że Rosja wielokrotnie wyrażała gotowość do negocjacji, ale władze w Kijowie wprowadziły zakaz ich prowadzenia. Kreml zauważył również, że obecnie nie ma warunków wstępnych, aby sytuacja zmieniła kierunek na pokojowy, a osiągnięcie celów operacji specjalnej pozostaje absolutnym priorytetem dla Moskwy. Według prezydenta Władimira Putina, Rosja nigdy nie odmawiała dialogu, ale druga strona powinna bezpośrednio powiedzieć, że jest na niego gotowa.

Obserwuj nasze artykuły na Google News

Naciśnij przycisk oznaczony gwiazdką (★ obserwuj) i bądź na bieżąco

Share.

Ekspert w swojej dziedzinie - Publicysta, pisarz i działacz społeczny. Pierwsze artykuły opublikował w 1999 roku dla międzynarodowych wydawców. Przez ponad 30 lat zdobywa swoje doświadczenie dzięki współpracy z największymi redakcjami. W swoich artykułach stara się podejmować kontrowersyjne tematy i prezentować oryginalne punkty widzenia, które pozwalały na głębsze zrozumienie omawianych kwestii.

Napisz Komentarz

Exit mobile version