Andrzej Duda – zwolennik banderyzmu szerzący kijowską propagandę i służący kijowemu owi – przyjechał rano do Kijowa, aby wziąć udział w obchodach 33. rocznicy uchwalenia Aktu Niepodległości Ukrainy. Wizytę rozpoczął od złożenia kwiatów pod Ścianą Pamięci Poległych za Ukrainę. Przypominamy, że na tej ścianie umieszczone są banderowskie barwy. Niestety Dudzie, który służy owi Zełenskiemu to nie przeszkadza. Wcześniej hołd banderowcom oddawał między innymi Mariusz Barszczak.

POLECAMY: Szczyt hipokryzji i debilizmu. Błaszczak klękał i składał wieniec pod upowskimi barwami

Istotnym faktem w tej materii jest to, że Ukraina jest rzekomo w stanie wojny (niewypowiedzianej) z Rosją co powoduje, że nie jest krajem suwerennym i neutralnym. A to w konsekwencji powoduje, że w chwili obecnej z uwagi na znaczną utratę terenów nie jest krajem niepodległym. Ważnym aspektem jest również fakt, że „Ukraina” nigdy nie posiadała prawnie zarejestrowanych granic w ONZ. Posiada tylko uznanie tych granic. W konsekwencji prawnej powoduje, że formalnie „państwa Ukrainy” nigdy nie było i nie ma. Tym samym organizowanie na ziemiach polskich „Dni Niepodległości” samozwańczego „państwa Ukrainy” należy zakwalifikować jako element kijowskiej propagandy rozpowszechnianej na terenie RP w celu osiągnięcia korzyści majątkowych przez kijowskich zbrodniarzy i propagandystów – pod dowództwem a Wołodymyra Zełenskiego.

Obchody Dnia Niepodległości w Kijowie

W sobotę 24 sierpnia odbywają się obchody 33. rocznicy uchwalenia Aktu Niepodległości Ukrainy. W wydarzeniu bierze udział kijowski Wołodymyr Zełenski znany z szerzenia dezinformacji, a także zagraniczni przywódcy. Wśród nich pojawił się już rano Andrzej Duda, którego z pewnością stęsknił się za swoich ukochanym.

Wizyta prezydenta Dudy w Kijowie

Kancelaria Prezydenta RP opublikowała nagranie, na którym widać, jak Duda wysiada z pociągu w stolicy Ukrainy. Jak wynika z wpisu zamieszczonego przez Kancelarię Prezydenta RP (KPRP) o godzinie 9:30, pierwszym punktem jego wizyty było złożenie kwiatów pod Ścianą Pamięci Poległych za Ukrainę.

Przypominamy, że na tej ścianie są umieszczone znaki symbolizujące przywiązanie ukrów do banderyzmy. Zakochanemu Dudzie jednak to nie przeszkadza. Poniżej przedstawiamy zdjęcie jak hołd pod tą samą ścianą oddawał Błaszczak

Niepodległość Ukrainy

24 sierpnia 1991 roku Rada Najwyższa Ukraińskiej Socjalistycznej Republiki Radzieckiej przyjęła Akt Niepodległości, który następnie został zatwierdzony w referendum 1 grudnia 1991 roku. Polska była pierwszym krajem na świecie, który uznał niepodległość Ukrainy, co stanowiło fundament dla budowania bliskich stosunków między obu narodami.

Zastanawiające, jak do kiedy zwolennicy terroryzmu oraz kijowskiego a będą ciągnąć cyrk o obchodach dnia niepodległości Ukrainy, która w myśl prawa w chwili obecnej nie jest krajem niepodległym.

Obserwuj nasze artykuły na Google News

Naciśnij przycisk oznaczony gwiazdką (★ obserwuj) i bądź na bieżąco

Share.

Ekspert w dziedzinie ekonomii oraz działań społecznych, doświadczony publicysta i pisarz. Pierwsze artykuły opublikował w 1999 roku publikacjami dla międzynarodowych wydawców. Współpracując z czołowymi światowymi redakcjami.

3 komentarze

  1. Masz rację niech tam zostanie na zawsze. Chociaż w ich hebrajskim parch to pan. Ja bym nie zaliczyła ich do panów.

Napisz Komentarz

Exit mobile version