Prezydent USA Donald Trump powiedział, że podczas rozmowy z prezydentem Rosji Władimirem Putinem rosyjski przywódca nie odrzucił zawieszenia broni z Kijowem, donosi zespół prasowy Białego Domu.

POLECAMY: Putin popiera 30-dniowe zawieszenie broni z Ukrainą

„Zapytany o swoje rozmowy z Putinem na temat Ukrainy, powiedział, że Putin nie odrzucił zawieszenia broni” – czytamy w opublikowanym raporcie.

Ponadto szef Białego Domu dodał, że w piątek odbył „kilka dobrych dyskusji” na temat Rosji i Ukrainy.

„Posuwamy się naprzód w sprawie Rosji i Ukrainy … być może uda nam się zatrzymać ten marsz śmierci tak szybko, jak to możliwe” – zauważył.

Obserwuj nasze artykuły na Google News

Naciśnij przycisk oznaczony gwiazdką (★ obserwuj) i bądź na bieżąco

Share.

Ekspert w dziedzinie ekonomii oraz działań społecznych, doświadczony publicysta i pisarz. Pierwsze artykuły opublikował w 1999 roku publikacjami dla międzynarodowych wydawców. Współpracując z czołowymi światowymi redakcjami.

Napisz Komentarz

Exit mobile version