Komitet ds. Przeglądu Międzynarodowych Przepisów Zdrowotnych (IHRRC) Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) organizuje tajne posiedzenie od poniedziałku 9 stycznia 2023 r. do piątku 13 stycznia 2023 r. IHRRC będzie pracować nad sfinalizowaniem 46-stronicowego dokumentu zawierającego proponowane poprawki do Międzynarodowych Przepisów Zdrowotnych (IHR). Po raz kolejny ujawnił to bloger James Roguski.

POLECAMY: Bruksela zanurkuje w ścianach w poszukiwaniu COVIDA. »Trudno będzie zidentyfikować warianty, ale spróbujemy«

swoim stosie Roguski zwraca uwagę na toczące się właśnie tajne spotkanie. W szczegółowej analizie wymienia 100 najważniejszych powodów, dla których te zmiany wyrządziłyby ogromne szkody ludziom, poza 0,01 na tysiąc najbogatszych na świecie.

Proponowane zmiany miałyby:

  1. przekształcenie Światowej Organizacji Zdrowia z organizacji doradczej, która jedynie wydaje zalecenia, w organ zarządzający, którego oświadczenia byłyby prawnie wiążące. (Artykuł 1)
  2. znacznie rozszerzają zakres Międzynarodowych Przepisów Zdrowotnych, aby obejmowały scenariusze, które jedynie „mogą potencjalnie niekorzystnie wpłynąć na zdrowie publiczne”.
  3. „Poszanowanie godności praw człowieka i podstawowych wolności człowieka” mają zostać uchylone. (Artykuł 3)
  4. Przekazanie Dyrektorowi Generalnemu WHO kontroli nad środkami produkcji poprzez „Plan alokacji produktów zdrowotnych”, aby zobowiązać rozwinięte Państwa-Strony do dostarczania produktów kontroli pandemii na mocy rozporządzenia. (Artykuł 13a)
  5. Upoważnienie WHO do wymagania badań lekarskich, dowodu profilaktyki, dowodu szczepienia oraz prowadzenia śledzenia kontaktów, kwarantanny i LECZENIA. (Artykuł 18)
  6. Wprowadzić system globalnych świadectw zdrowia w formie cyfrowej lub papierowej, w tym zaświadczenia o badaniach, zaświadczenia o szczepieniach, zaświadczenia o profilaktyce, zaświadczenia o powrocie do zdrowia, formularze śledzenia podróżnych i oświadczenie o stanie zdrowia podróżnych. (art. 18, 23, 24, 27, 28, 31, 35, 36 i 44 oraz załączniki 6, 7 i 8)
  7. Przekierowanie nieokreślonych miliardów dolarów do kompleksu przemysłowego szpitala farmaceutycznego bez odpowiedzialności. (art. 44a)
  8. zezwolić na udostępnianie osobistych informacji o stanie zdrowia. (Artykuł 45)
  9. Zdolność Światowej Organizacji Zdrowia do cenzurowania tego, co uważa za dezinformację i dezinformację, znacznie się rozszerza. (Dodatek 1, strona 36)
  10. Stworzenie obowiązku budowy, wdrożenia i utrzymania infrastruktury IHR w punktach wejścia. (Załącznik 10)

76. Światowe Zgromadzenie Zdrowia odbędzie się od niedzieli 21 maja 2023 r. do wtorku 30 maja 2023 r. Aby proponowane zmiany mogły zostać rozpatrzone na 76. Światowym Zgromadzeniu Zdrowia, muszą zostać przedłożone Światowej Organizacji Zdrowia z co najmniej czteromiesięcznym wyprzedzeniem.

IHRRC planuje przedłożyć WHO proponowane poprawki do niedzieli 15 stycznia 2023 r.

Obowiązują Międzynarodowe Przepisy Zdrowotne, prawnie wiążące prawo międzynarodowe. Jeśli proponowane poprawki zostaną przedstawione 76. Światowemu Zgromadzeniu Zdrowia, mogą zostać przyjęte zwykłą większością 194 państw członkowskich. Zgodnie z uzgodnionymi już zasadami IHR państwa członkowskie nie musiałyby podejmować żadnych dodatkowych działań, gdyby proponowane zmiany zostały zaakceptowane.

Z proponowanymi zmianami w Międzynarodowych Przepisach Zdrowotnych można zapoznać się tutaj .

Uderzający jest również termin negocjacji. Ma to miejsce na tydzień przed spotkaniem elity imperium USA i ich wasali w Davos na Światowym Forum Ekonomicznym.

Obserwuj nasze artykuły na Google News

Naciśnij przycisk oznaczony gwiazdką (★ obserwuj) i bądź na bieżąco

Share.

Ekspert w swojej dziedzinie - Publicysta, pisarz i działacz społeczny. Pierwsze artykuły opublikował w 1999 roku dla międzynarodowych wydawców. Przez ponad 30 lat zdobywa swoje doświadczenie dzięki współpracy z największymi redakcjami. W swoich artykułach stara się podejmować kontrowersyjne tematy i prezentować oryginalne punkty widzenia, które pozwalały na głębsze zrozumienie omawianych kwestii.

Napisz Komentarz

Exit mobile version